×

Najwierniejsze kobiety noszą te imiona. Zdrada w ogóle nie pasuje do ich natury

Najwierniejsze kobiety noszą te imiona. Sprawdź koniecznie, czy Twoja partnerka znajduje się na liście kobiet, które nie dopuszczają się zdrady. Statystyki nie pozostawiają złudzeń, że imię ma niebagatelny wpływ także na tę sferę życia.

Polacy zdradzają na potęgę

Z roku na rok rośnie odsetek ludzi, którzy dopuszczają się zdrady. Wolność obyczajowa sprawiła, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety nie przykładają już tak wielkiej wagi do związku z jedną osobą. Celem relacji damsko-męskich przestała być wizja ślubu czy posiadania dzieci. W efekcie coraz częściej dochodzi do kuriozalnych sytuacji, w których po wielu latach niezobowiązującej relacji, kobiety czują się oszukane i zaczynają wymuszać na partnerze zawarcie związku małżeńskiego.

Statystyki pokazują, że obecnie dużo ważniejsze od budowania trwałego związku, stało się zaspokajanie instynktownych potrzeb. Aż 12 procent Polaków przyznaje się do zdrady. Niemal 7 procent twierdzi, że zdradziło więcej niż jeden raz, a 4 procent nie chce wyznać prawdy. Z kolei ponad 84 procent Polaków utrzymuje, że nie dopuściło się zdrady.

Dane jednoznacznie pokazują, że dużo częściej zdradzają mężczyźni. Ich zdrady stanowią 61,4 procent. Tymczasem, zdrady ze strony kobiet stanowią 38,6 procent. Co ciekawe, wśród osób wierzących, które regularnie chodzą do kościoła aż 10 procent zdradza. Wśród ateistów odsetek zdrad sięga 20,3 procent. Aż 85 procent zdradzających to niepraktykujący wiary mężczyźni.

Najwierniejsze kobiety noszą te imiona

Istnieje wiele teorii, mówiących o tym, że nasze imię determinuje rozmaite aspekty życia. Okazuje się, że rodzaj imienia może mieć również wpływ na tendencję do zdrady. Istnieje lista kobiecych imion, które gwarantują, że ich posiadaczka będzie wierna. Warto się z nią zapoznać przed rozpoczęciem nowej znajomości.

Barbara

Kobiety noszące to imię są artystycznymi duszami, które kochają otaczać się rzeczami pięknymi. Cenią sobie dobre jedzenie, dlatego jeśli zwiążesz się z Barbarą, to na pewno nie będziesz narzekać na brak smakołyków. Wszystkie Barbary to kobiety o optymistycznym usposobieniu, które wspaniale sprawdzają się w rolach żon i matek.

Magda

Magdaleny potrafią tworzyć bardzo udane relacje damsko-męskie. Kobiety o tym imieniu mają łatwość w przechodzeniu do kompromisu. Z łatwością przymykają oko na to, że partner czegoś się „nie domyśla”. Bardzo lubią organizować dla drugiej połówki niespodzianki. Można z nimi porozmawiać dosłownie o wszystkim.

Emilia

Emilia cechuje się empatią oraz gotowością do okazywania wsparcia. Na jej pomoc może liczyć nie tylko partner, ale cała rodzina. Są czułymi i bardzo opiekuńczymi istotami, które nie potrafią bezczynnie patrzeć na los potrzebujących. Posiadają dobre serca i z łatwością wyczuwają prawdziwą miłość. Uwielbiają przebywać w domu i tworzyć tam przytulne gniazdko.

Znak zodiaku też jest ważny

Zdaniem astrologów również znak zodiaku ma kluczowe znaczenie w kontekście wierności.

Pani Rak

Kobiety urodzone między 21 czerwca, a 22 lipca to oddane boginie ogniska domowego. Posiadają talent kulinarny i uwielbiają gotować. Co więcej, cechuje je odpowiedzialność i rozsądek. Raki często marzą o stałym związku. Ich głównym celem jest znalezienie partnera na lata i posiadanie dzieci.

Pani Panna

Wszystkie Panny angażując się w związek oczekują szybkiego małżeństwa i narodzin dzieci. Zawsze w sposób świadomy wiążą się z partnerem, aby uniknąć ewentualnych rozczarowań. Bardzo istotny jest dla nich wzajemny szacunek i zaufanie. Chcą, aby w ich domu panował spokój i porządek. Nie przepadają za skrajnymi emocjami czy kłótniami.

Pani Ryba

Niekiedy Ryby mają wrażenie, że przybyły do współczesności z zupełnie innej epoki, ponieważ bywają staromodne. Są wspaniałym oparciem dla partnera. Oferują pomoc we wszelkich sprawach zawodowych, osobistych czy emocjonalnych. Ryby świetnie sprawdzają się w roli terapeutek, ponieważ są bardzo czułe i romantyczne.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij