×

Imię prawdę Ci powie! Te osoby cechują się największym temperamentem seksualnym

Kto ma największy temperament seksualny? Najprawdopodobniej posiadaczki tych 9 imion. Te kobiety potrafią zaskoczyć w łóżku. Sprawdź, czy znajdziesz na liście swoje imię!

Największy temperament seksualny

Podobno imię może zdradzić sekret, czy kobieta będzie idealną kochanką. Wiele narodów oraz kultur od wieku uważa, że wybór imienia może być kluczowy dla przyszłego życia dziecka. Kryje się w nim również tajemnica jego seksualnych możliwości w dorosłym życiu.

Przyjrzyjmy się zatem imionom, które wykazują się największym temperamentem seksualnym.

Nina

To wyjątkowe i niezwykłe kobiety pełne namiętności. Jednakże nie łatwo będzie je przywiązać do siebie, bo te ciągle szukają nowych doznań.

Sandra

Te kobiety przyciągają męski wzrok i robią to nie bez powodu – potrafią za pomocą ubioru podkreślać swoje atuty. Ich partnerzy mogą zapomnieć, że będą siedzieć w domu i wychowywać dzieci. Sandry są pełne energii i spontaniczności.

Marlena

Marleny mają swój urok i szybko przyciągają mężczyzn. Jednakże mają dość kapryśny charakter i nie są wstanie utrzymać ich na długo. Chyba, że to prawdziwa miłość! Wówczas Marleny angażują się całym sercem i są prawdziwym wulkanem namiętności.

Monika

Kobiety o tym imieniu zwykle stawiają mocno na swoim i rywalizują z mężczyznami w różnych dziedzinach. Jednakże w życiu miłosnym zwykle bywa zimna i wyrachowana. Woli nie ulegać namiętnościom czy emocjom.

Klaudia

One zawsze mają ochotę na seks, jednak to nie oznacza, że zmieniają ciągle partnerów. Po prostu uwielbiają figle w łóżku! Do tego nienawidzą flirtów i głupich podchodów – szukają konkretnych partnerów.

Wioletta

Jest ona ciągle głodna dowodów miłości i oddania. Partner jednak nie powinien narzekać, wszak Wioletta potrafi w sobie obudzić ogromne pokłady namiętności. Jednakże musi w pełni ufać swojemu partnerowi. Ciągle boi się, że ktoś może ją odrzucić i nie odwzajemnić jej miłości. Bywa ona flegmatyczna i nad wyraz spokojna, jednak potrafi zaskakiwać!

Agnieszka

Burzliwe i żywiołowe kobiety przy których nie można się nudzić. Do tego są niezwykle uwodzicielskie i pełne wdzięku. Bywają marudne, jednakże dla swojego partnera zrobią wszystko.

Daria

Szukają księcia na białym koniu, co niekorzystnie wpływa na ich stabilność w związku. Do tego uwielbiają poznawać nowe erotyczne granice, czasem nie wiedząc czego chcą tak naprawdę. Dlatego mogą ulegać pokusom…

Joanna

Pokorne i godne zaufania. Gdy mężczyzna skradnie serce kobiecie o tym imieniu, jest ona dla niego w stanie przenosić góry. Potrafi go także zaskakiwać w łóżku.

Czy znaleźliście swoje imię w tym zastawieniu?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij