×

Spadła ze schodów przez swój ogromny biust. Właścicielka rozmiaru ZZ oznajmiła „Nigdy nie przestanę go powiększać”

42-letnia Foxy Menagerie z Michigan rozpoczęła operację swoich piersi sześć lat temu. Jak sama przyznaje jest już od nich uzależniona i chce, żeby jej biust był coraz większy i większy…

Największy biust – ZZ

Modelka nosi teraz dumnie piersi z miseczką ZZ, ale ma nadzieję na ich jeszcze większe powiększenie. Jak sama przyznała:

Mam trochę obsesji na punkcie operacji, tylko dlatego, że bardzo podoba mi się wynik.

Ideałem do którego dąży modelka jest komiksowa Jessica Rabbit. A przynajmniej tak twierdzi, bo naszym zdaniem trudno doszukać się podobieństwa…

Wszystko zaczęło się po rozwodzie

42-letnia Foxy Menagerie z Michigan rozpoczęła operację sześć lat temu, aby poprawić swój wygląd po rozwodzie. Mając obsesję na punkcie tego, co uważa za „idealny” obraz, Foxy ma teraz implanty o wymiarach 6640 centymetrów sześciennych – i planuje je jeszcze bardziej powiększyć. Powiedziała:

Moim celem jest uzyskanie bardziej zmodyfikowanego wyglądu klepsydry z modyfikacją ciała – chcę idealnej figury klepsydry.

Będą jeszcze większe

Jej piersi wciąż rosną. Mają w sobie ekspandery, które rozciągają skórę. Modelka ma nadzieję, że wkrótce osiągnę 7000 cm3 przed kolejną operacją. Zapyta o to czy operacje stały się jej obsesją, odpowiedziała:

Do pewnego stopnia tak, mam trochę obsesji na punkcie operacji – tylko dlatego, że naprawdę podoba mi się wynik. Czuję się fantastycznie, kiedy mam operację, dlatego bardzo cieszę się z nowej osoby, którą się staję.

Z takim rozmiarem piersi, nie da się żyć!

Chociaż Foxy uwielbia obecny rozmiar swoich piersi, przyznaje, że utrudniają jej pewne czynności w codziennym życiu.

Najgorsze w posiadaniu tak dużych piersi są niektóre  rzeczy, których nie mogę już zrobić. Zatem gotowanie na przednim palniku kuchenki nie jest dobrym pomysłem, ponieważ wtedy byłabym jak pani Doubtfire. Muszę przełożyć nogę na bok, aby założyć but, nie mogę się po prostu pochylić. Schodząc po schodach, często upadam. Trzymam się poręczy, co ratuje mi życie.

Od zawsze modelka lubiła atencję?

Foxy opowiedziała że była bardzo nieśmiała jako dziecko. Kiedy dorastała i w szkole, określana była jako osoba zwyczajna. Powiedziała:

Byłam bardzo nieśmiała i bardzo cicha. Prawie z nikim nie rozmawiałam i byłam całkiem zwyczajna. Zmieniło się to dopiero gdy byłam nastolatką i zaczęłam pracować jako modelka

Czy podoba wam się biust Foxy? 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie)

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij