×

Miała największe policzki świata. Właśnie poddała się kolejnym zabiegom

Anastasia Pokreshchuk uważa, że ma największe policzki świata. Mimo to wciąż walczy, by stały się jeszcze bardziej uwypuklone. Ukraińska modelka podkreśla, że nadal nie jest do końca zadowolona ze swojego wyglądu, dlatego planuje kolejne operacje.

Największe policzki świata

Anastasia Pokreshchuk pochodzi z Ukrainy i próbuje się wybić na Instagramie, przedstawiając się jako „Just queen”. Jeszcze niedawno Anastasia była ładną kobietą, choć nie wyróżniała się spośród innych influencerek. Teraz to się zmieniło.

Ukrainka przeszła dużą metamorfozę. Zdecydowała się na wypełniacze w ustach i policzkach, liposukcję, a także implanty piersi i mięśni brzucha. Ale to policzki sprawiły, że o Pokreshchuk zrobiło się głośno. Prawdopodobnie kobieta jest posiadaczką największych sztucznych policzków na świecie.

Influencerka zapragnęła delikatnie uwypuklić kości policzkowe, gdy miała 26 lat. Ale efekty tego zabiegu okazały się niewystarczające. Pokreshchuk chciała więcej i więcej. W rezultacie nie przypomina już dawnej siebie.

„Myślę, że są trochę małe”

Anastasia poddała się wielu zabiegom, ale nadal nie jest zadowolona z tego, jak wygląda. Planuje więc kolejne modyfikacje.

Możesz pomyśleć, że są za duże, ale myślę, że są trochę małe, muszę je wkrótce odświeżyć

– przyznała jakiś czas temu.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Anastasii, by się przekonać, że nie rzuca słów na wiatr. Jej policzki stają się coraz większe. Influencerka nie przejmuje się krytycznymi uwagami i z dumą prezentuje fanom efekty zabiegów.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować