×

11 babć, które za swoje słowa powinny dostać szlaban! Pomimo wieku nadal są łobuziarami

Nasze babcie zawsze mają coś do powiedzenia, nawet jak ktoś ich wcale o to nie pyta. Oto najśmieszniejsze akcje naszych babć.

#1 Moja babcia wzięła moje zdjęcie z przedszkola i powiedziała: „ Właśnie tego używałam, aby odganiać szczury ”.

 

#2 Malowałam paznokcie, a moja babcia pochyliła się i powiedziała: „To ładny odcień czerwieni ale dla prostytutki”. Potem odeszła.

#3 Dostałem na święta kartkę od swojej babci: ” Może w przyszłym roku sprawisz, że będziemy z Ciebie dumni.”

 

#4 Moja babcia na łożu śmierci miała mi do powiedzenia tylko jedną rzecz: „ Musisz przestać nosić takie włosy ”.

#5 Pewnego dnia moja mama siedziała na kanapie i powiedziała:„ Czuję się gruba ”. Moja babcia wyszła z pokoju, mówiąc: „To więcej niż uczucie!”

#6 Kiedy moja babcia przyjechała odwiedzić mnie po dwóch latach, nie widzenia się-powiedziała:„ Na zdjęciach na Facebooku wyglądasz znacznie lepiej ”.

#7 Pewnego dnia po szkole razem z przyjacielem oglądaliśmy zdjęcia ze szkoły, które właśnie otrzymaliśmy. Moja prababcia weszła do pokoju, spojrzała na zdjęcie mojego przyjaciela i powiedziała:
„Cóż, przynajmniej wiesz, że nigdy więcej nie będziesz tak robić włosów”.

#8 Jedna z moich kuzynek planowała ślub i powiedziała mojej prababce, że chce sukienkę bez ramiączek. Moja urocza prababka powiedziała: „Lepiej zrób sobie większe cycki”.

#9 Kiedy moja starsza siostra powiedziała mojej rodzinie, że jest w ciąży bez ślubu i nie jest w związku, moja babcia westchnęła, spojrzała na mnie i powiedziała:„ Zawsze myśleliśmy, że ty tak skończysz ”.

#10 Moja prababka była w szpitalu. Kiedy wstała, by skorzystać z łazienki, jej pielęgniarka zapytała: „Catherine, potrzebujesz pomocy?”. Moja prababka powiedziała: „Nie, nie potrzebuję twojej pomocy. Wycieram własny tyłek od 90 lat.”

#11 „Kiedy miałem siedem lat, chciałem zostać astronautą, więc narysowałem zdjęcie jednego chodzącego po Księżycu.„ To astronauta, babciu ”- powiedziałem z entuzjazmem. – „Astronauta? Pomyśl czy nie lepiej byłoby zostać gwiazdą rocka!”.

Źródła: www.buzzfeed.com
Fotografie: Giphy

Polecane

Może Cię zainteresować