×

Najseksowniejsze męskie imiona. Podświadomie pociągają bardziej niż inni

Najseksowniejsze męskie imiona. Podobno to, jakie imię dostajemy tuż po narodzeniu, może determinować niektóre cechy naszego charakteru. Czy zdarzyło się Wam czytanie czegokolwiek na ten temat? Jeśli tak, to pewnie byliście zdziwieni, ile zgadza się z tym, kim jesteście oraz jacy jesteście… prawda? Jednak czy myślicie, że to możliwe, aby osoby o konkretnym imieniu pociągały nas bardziej niż inne? Okazuje się, że jest to bardzo prawdopodobne!

Dlatego dziś mamy dla Was zestawienie 7 męskich imion, które według kobiet są najbardziej pociągające i seksowne. Teraz spotykając mężczyzn o takich imionach, musimy bardziej uważać i być czujne! Mogą mieć na nas większy wpływ niż inni :)

Zobacz czy wśród nich jest także Twoje! Tylko tego nie wykorzystuj ;)

Najseksowniejsze męskie imiona: Jakub

Każdy Jakub to facet pełen życia, jest bardzo towarzyski, jednak szybko nudzą mu się ludzie, dlatego nie jest dobrym materiałem na przyjaciela… Mimo to, kiedy zakocha się naprawdę i szczerze dla swojej wybranki jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Choć partnerem idealnym na pewno nie jest. Nie lubi kłamstw i oszustw, jest pogodny i zawsze uśmiechnięty. Jego najsłabszym punktem jest egoizm.

Hubert

To cierpliwy i niesamowicie uparty mężczyzna, nie przepada za rywalizacją. Zawsze myśli logicznie i przede wszystkim etycznie. W towarzystwie jest lubiany i szanowany, ale sam nie lubi się wywyższać i woli pozostawać odrobinkę w cieniu. Pogodny i przyjacielski. O wybrankę swojego serca będzie walczył do upadłego.

pixabay
pixabay

Kacper

Uwielbia być niezależny, nienawidzi ograniczeń. Jest bardzo uparty i potrafi być przebiegły… Uwielbia pokonywać przeszkody, które spotyka na swojej drodze. Daje mu to dziką satysfakcję. Ma świetne poczucie humoru. Zawsze chce błyszczeć i olśniewać. Uwielbia mieć tylko swoją przestrzeń, gdzie nikt nie będzie mu przeszkadzał. W uczuciach jest bardzo narwany i poszukuje przygód.

Najseksowniejsze męskie imiona: Kamil

To mężczyzna o złożonej osobowości. Odrobinę introwertyczny, ale lubi towarzystwo. Jest ciekawski i ma przyjazne usposobienie. Niestety brak mu pewności siebie. Nie lubi niedomówień i dwuznacznych sytuacji. Jest osobą zagadkową, interesującą i bardzo pociągającą. Boi się uzależnienia uczuciowego od partnerki.

Filip

Energiczny wrażliwiec i fantastyczny przyjaciel. Zawsze ceniony przez towarzystwo, Nie ulega łatwo wpływom, mimo to chętnie słucha rad innych osób. Jest pracowity i wytrwały w dążeniu do celu. Lubi wygodne życie. Marzą o nim kobiety, a on lubi prawić im komplementy i wie, jak sprawić przyjemność swojej kobiecie…

pixabay
pixabay

Mikołaj

Ambitny facet, wyróżniający się z tłumu. Zawsze ma określony cel i dąży do niego. Jest odważny i nie cofa się, gdy na horyzoncie pojawi się jakiś problem. Bardzo inteligentny i śmiały mężczyzna. Jest niezbyt komunikatywny i chłodny w kontaktach z innymi. Powściągliwie okazuje uczucia, a życie z nim wymaga odwagi i cierpliwości.

Najseksowniejsze męskie imiona: Tomasz

Inteligentny, kulturalny, uczciwy i niesamowicie subtelny facet. Lubi praktyczne rzeczy i nie przepada za abstrakcją. Szybko zjednuje sobie ludzi, a jeszcze szybciej odnosi sukcesy. Oczywiście nie zawsze jest miły i nie unika ironicznych uwag. Nie potrafi się w pełni otworzyć. Jest wiernym mężem i odpowiedzialnym tatą.

I jak zgadza się?

Drogie Panie już wiecie, kto podświadomie może bardziej na Was działać, miejcie się na baczności! ;)

Może Cię zainteresować

zamknij