×

Najpiękniejsze zdjęcia satelitarne krajobrazów z całego świata! Google udostępniło piękne ujęcia

Najpiękniejsze zdjęcia satelitarne w wykonaniu Google Earth! Udostępniono niezwykłą mapę, która ukazuje niezwykłość naszej planety!

Najpiękniejsze zdjęcia satelitarne

Kolekcja Google Earth View obejmuje teraz ponad 2500 krajobrazów z całego świata, a ulepszone zdjęcia zostały zoptymalizowane pod kątem ekranów 4K o wyższej rozdzielczości z jaśniejszymi kolorami i ostrzejszymi obrazami. Menadżer Google Earth, Gopal Shah zachwyca się możliwościami Earth View i podkreśla, że nie tylko on:

Earth View to zbiór tysięcy najpiękniejszych krajobrazów planety widzianych z kosmosu. Przez ostatnią dekadę kolekcje były obserwowane przez miliony ludzi na całym świecie jako tapety na urządzenia z Androidem, wygaszacze ekranu dla Chromecasta i Google Home oraz jako interaktywna wystawa w Voyagerze Google Earth. Earth View został nawet raz zaprezentowany na największym na świecie billboardzie, aby wprowadzić trochę zen na Times Square podczas wakacji.

#1

#2

#3 Patrząc na naszą planetę widać jak na dłoni, że nie potrzebuje photoshopa

#4

#5 Jak tłumaczy dalej menadżer Google w ciągu ostatnich kilku lat udoskonalili zestaw narzędzi, które pomagają przeglądać zdjęcia satelitarne o powierzchni 36 milionów mil kwadratowych, zachowując jednocześnie doskonałą kontrolę nad aparatem.

#6

#7

#8 Google ma rozszerzenie Chrome, które można zainstalować w przeglądarce, aby wyświetlać obrazy.

#9

#10

#11 W 2013 roku firma wypuściła Google Earth Timelapse. jest to narzędzie oferujące podgląd zmian zachodzących na powierzchni Ziemi w ciągu ostatnich lat.

#12

#13

#14 Earth View to niesamowity przykład rozwoju technologii. Jeszcze 30 lat temu dostęp do takich zdjęć był zarezerwowany tylko dla wybranych.

#15

#16

#17

#18 Gopal Shah zapowiada, że mają jeszcze kolejne pomysły jak rozwijać cały projekt i zaskoczą jeszcze internautów.

#19

#20

To zdecydowanie najpiękniejsze zdjęcia satelitarne, a każdy znajdzie swoje ulubione. Idealnie nadają się, aby ozdobić salon bądź inny pokój? ?

, k-mag.pl
Fotografie: Earth View Google (miniatura wpisu), Earth View Google

Może Cię zainteresować

zamknij