×

Najliczniejsza rodzina w Anglii kompletuje szkolną wyprawkę. Mają wyzwanie!

Najliczniejsza rodzina w Wielkiej Brytanii znowu na ustach niemal całego świata. O rodzinie Radfordów jest głośno za każdym razem, gdy Sue zachodzi w ciążę. Jednak tym razem chodzi o kompletowanie szkolnej wyprawki. Zakup mundurków i plecaków dla dużej gromadki dzieci, to spory wydatek, a to tylko kropla w morzu ich potrzeb. Ile za wszystko zapłacili?

Najliczniejsza rodzina w Wielkiej Brytanii

Rodzinę Radfordów w Wielkiej Brytanii znają wszyscy, ale i w wielu innych zakątkach świata się o nich mówi. A to za sprawą dzieci, których doczekali się Sue i jej mąż Noel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

Pierwsze dziecko Radfordów przyszło na świat, gdy Sue miała zaledwie 14 lat. Mimo to ona i jej o 4 lata starszy chłopak, Noel, postanowili, że wychowają maleństwo i stworzą mu prawdziwy dom. Trzy lata później, w sierpniu 1992 r. wzięli ślub i doczekali się drugiego dziecka. Później urodziło się trzecie i kolejne, a po nich jeszcze kilkoro… i tak wspólnie wychowali 22 dzieci.

Ich pierworodny syn ma już 33 lata, a najmłodsza z rodzeństwa to 2-letnia córeczka, którą Sue urodziła w wieku 45 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

Rodzina Radfordów kompletuje szkolną wyprawkę. Ile wydali?

Radfordowie zasłynęli jako największa rodzina w Wielkiej Brytanii. Mają nawet własne reality show, w którym opowiadają o swoich radościach i troskach. Udzielają się również w mediach społecznościowych.

Ostatnio tematem numer jeden dla 46-letniej Sue i 50-letniego Noela jest szkolna wyprawka. Rodzice takiej gromadki dzieci mają nie lada wyzwanie, by skompletować wszystkie podręczniki, przybory i ubrania na nadchodzący rok szkolny. Samo utrzymanie wielodzietnej rodziny wiąże się z ogromnymi kosztami, a dodatkowe wydatki jeszcze bardziej nadszarpują domowy budżet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

W rozmowie z „The Sun”, Radforowie przyznają, że „rachunek jest przerażający”, ale przecież muszą kompletować szkolną wyprawkę i co roku kupować nowe mundurki, bo dzieci z nich szybko wyrastają. Ile wydali na to wszystko?

Za marynarki, krawaty, koszule, spodnie, stroje na WF i plecaki zapłacili w sklepie ponad 277 funtów. Musieli też zamówić dodatkowe ubrania za 140 funtów. Łącznie wydali 417,96 funtów, czyli prawie 2400 zł.

Dużo? A to dopiero początek szkolnej wyprawki… Sue, mama 22 dzieci, ma jednak na to sposób.

Po prostu nie sprawdzaj rachunku bankowego i będzie dobrze

– mówi dowcipnie, cytowana przez „The Sun”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

Źródła: www.thesun.co.uk, www.edziecko.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij