×

Najlepszy duet w historii programu „The Voice”! Ich występ powala na kolana

Program muzyczny „The Voice” obfitował w tym roku w wiele niesamowitych występów. Emocje po wczorajszym finale polskiej edycji „The Voice Senior” jeszcze nie opadły. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć jeden z najlepszych (zdaniem widzów z całego świata) duetów w historii amerykańskiej edycji show.

Niezwykła edycja

Słuchając, jak Dolly Parton wykonuje piosenkę „Jolene” wspólnie ze swoją chrześnicą, Miley Cyrus i śpiewającą a capella grupą Pentatonix , widzowie mieli gęsią skórkę! Być może jednak najlepszym występem był któryś z popisów podczas „bitwy na głosy”, w której dwóch zawodników z tej samej drużyny walczy ze sobą (w formie duetu), aby pozostać w programie. Przekonajmy się.

Muzyka daje mu siłę

Christian Cuevas z zespołu Alicii pochodzi z Orlando na Florydzie. Kiedyś występował publicznie, ale odkąd jego ojciec zmarł na raka wątroby, Christian przestał występować, z wyjątkiem kościoła. Zamiast pójść na studia, postanowił zostać w domu i znaleźć pracę, by wesprzeć swoją mamę. Dostał pracę w Guitar Center i upewnił się, że jego mama ma wszystko, czego potrzebuje. W końcu Christian wrócił na studia, ponieważ wiedział, że tego właśnie chciałby jego ojciec. Uważa, że muzyka jest potężnym narzędziem do radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Kreatywny piosenkarz

Jason Warrior, również z zespołu Alici, znalazł swoje powołanie już w młodym wieku. Podróżował wraz z Waltem Whitmanem i Soulem Childrenem, tworzącymi popularną chicagowską grupą gospel. Warrior wystąpił nawet dla Billa Clintona! W swoim pokoju w akademiku założył firmę producencką i stworzył 20-odcinkowy serial internetowy zatytułowany The Truth. Film opowiada o pokonywaniu trudności życiowych przez młodego człowieka. Mężczyzna usiłuje uczyć się 10 piosenek dziennie z samouczków dostępnych na YouTube, aby wciąż się rozwijać.

Zwycięzca może być jeden

Naturalnie, „The Voice” jest konkursem śpiewania. Kto w takim razie okazał się lepszy? Mimo tego, że obaj uczestnicy wypadli niesamowicie, tylko jeden mógł kontynuować przygodę z programem. Cuevas i Warrior rywalizowali, śpiewając wielki hit Adele, „Hello”. Powiedzieć, że zaśpiewali dobrze, to tak jakby nie powiedzieć nic. Ich występo po prostu powalił na kolana jurorów. To prawdopodobnie jeden z najlepszych duetów w historii „The Voice”! Posłuchajcie, jak znakomicie brzmią ich głosy we wspólnym wykonaniu przeboju Adele.

Który duet z polskiej edycji podobał Wam się najbardziej?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.shared.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com, Freepik.com

Może Cię zainteresować

zamknij