×

Najlepsze filmy na Walentynki 2022 w CDA. Co warto obejrzeć?

14 lutego obchodzimy święto zakochanych. Jeśli planujesz spędzić dzień ze swoją drugą połówką lub solo, zaplanuj go z dobrym filmem, który wprowadzi romantyczny klimat. Co obejrzeć na Walentynki w CDA? Zapoznaj się z listą popularnych i najbardziej polecanych tytułów.

O północy w Paryżu – nagrodzona komedia Woody’ego Allena

Paryż bezsprzecznie jest miastem zakochanych, dlatego nostalgiczny scenarzysta Gil, wraz ze swoją narzeczoną, wybiera się do stolicy Francji. Towarzyszą im konserwatywni rodzice dziewczyny. Wieczorem mężczyzna wypija zbyt dużo alkoholu i gubi się wśród krętych, paryskich uliczek. W ten sposób wyrusza w magiczną podróż w czasie.

Obejrzyj komedię romantyczną Allena „O północy w Paryżu” na CDA Premium.

Zimna wojna – muzyczny dramat o miłości artystów

Para zakochanych artystów, którzy nie mogą bez siebie żyć, lecz rzeczywistość utrudnia stałą relację. Historia nietypowej miłości, która rozpadała się i wybuchała na nowo w gwiazdorskiej obsadzie. Obraz otrzymał 3 nominacja do Oskarów.

Obejrzyj dramat o miłości „Zimna wojna” w CDA Premium.

Planeta Singli – polska komedia romantyczna dla zakochanych

Urocza, nieśmiała nauczycielka szuka wielkiej miłości na popularnych portalach randkowych. W walentynki przez przypadek spotyka showmana Tomka, od którego otrzymuje zaproszenie do zagrania w bardzo kontrowersyjnym programie telewizyjnym.

Obejrzyj komedię romantyczną „Planeta Singli” w CDA Premium.

Zabójczy urok – komedia o śmiercionośnie przystojnym chłopaku

Max urodził się z pewną przypadłością – jest zabójczo przystojny. Dosłownie. Każdy, kto zobaczy jego twarz nagle umiera. Dorastanie i znajdowanie przyjaciół jest dużym wyzwaniem. Pewnego dnia spotyka piękną dziewczynę, która odmienia jego życie.

Obejrzyj komedię „Zabójczy urok” na CDA Premium.

Miejsce na Karaibach – film o miłości od pierwszego wejrzenia

Znany pisarz wyjeżdża na Karaiby, aby w egzotycznym miejscu dokończyć swoją powieść. Mężczyzna spotyka się z asystentką, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. To uczcue wpłynie nie tylko na jego pracę, ale również na innych mieszkańców wyspy Roatan.

Obejrzyj romans „Miejsce na Karaibach” na CDA Premium.

 

Może Cię zainteresować

zamknij