×

Panowie o tych imionach to podobno najlepsi kochankowie. Wyróżniamy trzy z nich

Jedni wierzą w przesłanie, jakie niosą za sobą znaki zodiaku. Kolejni wierzą w przeznaczenie. Jeszcze inni wierzą natomiast w to, że nadane nam imię determinuje naszą osobowość. Dziś będzie coś dla tych ostatnich. Niektórzy mężczyźni o konkretnych imionach to podobno najlepsi kochankowie. Dosłownie „bogowie seksu”.

Czy imię może determinować to, kim jesteśmy?

Imię nadawane jest nam już w pierwszych dniach lub tygodniach życia, a nawet i wcześniej. Niektórzy wiedzą przecież, jakie imię będzie nosiło ich dziecko jeszcze zanim maleństwo pojawi się na świecie. Kiedy popatrzymy na to w ten sposób, nic dziwnego, że wiele osób wierzy, że imię może determinować naszą osobowość. Niektóre z nich mogą podobno determinować to, jak dobrymi kochankami jesteśmy!

najlepsi kochankowie
Pxhere

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie

Najlepszymi kochankami są podobno: Karole, Waldemarowie i Bartłomieje! Panowie o tych imionach to niespokojne dusze, które wciąż pragną doświadczać czegoś nowego, zwłaszcza w kontekście miłosnych uniesień. Miłość fizyczna nie ma przed nimi żadnych tajemnic, a do swoich partnerek podchodzą z idealnym wyczuciem, czułością i wprawą, przez co uchodzą za najlepszych kochanków. Istni bogowie seksu.

Oczywiście, do tego typu wiadomości należy podchodzić z przymrużeniem oka i każdy może być tym wyjątkowym. W końcu to trening, a nie imię czyni mistrza, czyż nie? 😉😏

Źródła: www.planeta.pl
Fotografie: Piqsels (miniatura wpisu), www.piqsels.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij