×

Najbardziej znienawidzona pozycja w końcu została ujawniona. Kobiety jej nie znoszą

Wydaje Ci się, że wszystkie Twoje koleżanki mają bujne życie erotyczne ze swoim partnerem, a Ty jesteś nudna i nie na czasie? Nie przejmuj się tym, ponieważ większość par deklaruje jedynie chęć korzystania z tego, co oferuje kamasutra, a jedynie kończy się na przechwałkach. Gdy w grę wchodzą emocje, czasem nie ma czasu na zimną kalkulację i analizowania tego, z jakiej pozycji w danej chwili skorzystać.

Amerykanie i Europejczycy zostali zapytani przez drogerię Superdrag o to, jakie pozycje są przez nich najbardziej znienawidzone. Wyniki zaskoczyły internautów

W sumie oddano 1000 głosów – 500 z Europy i 500 ze Stanów Zjednoczonych. Jakie wyniki uzyskano?

Ponad połowa wyznała, że nie przepada za pozycją 69 na stojąco. Jest dla nich niewygodna, a mężczyźni wręcz powiedzieli, że czują się niepewni w czasie takiego zbliżenia

Aż 56,8 proc. kobiet i 42,7 proc. mężczyzn wyznało, że właśnie ta pozycja jest dla nich najgorsza. Co ciekawe, na drugim miejscu było zbliżenie analne, którego nie lubi 54,6 proc. kobiet i 30,5 proc. mężczyzn. Trzecie miejsce zajęła tzw. „taczką', za którą nie przepada 24,8 proc. kobiet i 18,6 proc. mężczyzn. Zaskoczeni wynikiem?

Nic dziwnego, że pozycja na misjonarza jest postrzegana jako najwygodniejsza ze wszystkich pozycji seksualnych

Na drugim miejscu znajduje się pozycja „na pieska”, a na trzecim „na jeźdźca”. Ten ranking pozwala na to, aby odetchnąć z ulgą i uzmysłowić sobie, że przechwałki Twoich koleżanek mogą mieć niewiele wspólnego z prawdą ?

Polecane

Może Cię zainteresować