×

Nagrody dla pracowników Biedronki. Będą się razem bawić na wyjątkowym koncercie

Nagrody dla pracowników Biedronki to coś, czego jeszcze nie było. Sieć sklepów postanowiła zadbać o swoich kasjerów, magazynierów i ochroniarzy. Odbędzie się niezwykła impreza, na której wystąpią znamienici goście. Jak to możliwe, skoro w Polsce trwa narodowa kwarantanna?

Tego jeszcze nie było

Do tej pory Biedronka organizowała wiele wyjątkowych akcji dla swoich klientów. Gang Świeżaków czy Fajniaków cieszyły się ogromną popularnością i zdecydowanie ociepliły wizerunek marki.

Teraz spółka Jeronimo Martins postanowiła zadbać o swoich pracowników. Firma zapowiedziała już organizację firmowej imprezy, podczas której wystąpią największe gwiazdy. Na scenie pojawią się m.in. Beata Kozidrak z zespołem Bajm czy Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Wydarzenie będzie prowadził Krzysztof Ibisz. Wystąpi także kabaret Ani Mru-Mru.

Skala przedsięwzięcia jest nieprawdopodobna, ponieważ już teraz wiadomo, że będzie w niej uczestniczyć około 70 tys. ludzi. Właśnie tyle osób pracuje w polskich Biedronkach. Informacja o niezwykłym wydarzeniu na pewno ucieszy wszystkich pracowników. Nasuwa się jednak oczywiste pytanie, jak to możliwe, że w dobie pandemii COVID-19 odbędzie się impreza masowa? W komunikacie Biedronki możemy znaleźć wytłumaczenie.

To nie transmisja sylwestrowa ani Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, a największa firmowa impreza online, jaka dotychczas miała miejsce w Polsce.

Impreza odbędzie się w trybie online. Pracownicy Biedronki 10 stycznia 2021 roku będą mogli się bawić w rytm hitów przed ekranami swoich komputerów.

Nagrody dla pracowników Biedronki

W komunikacie możemy przeczytać, że poprzez organizację imprezy, sieć pragnie odwdzięczyć się pracownikom za trudy, których doświadczyli w trakcie epidemii.

Sieć jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Aby odwdzięczyć się za pracę w mijającym, trudnym roku, sieć Biedronka organizuje pierwszą imprezę noworoczną dla zatrudnionych i ich rodzin w formacie online. Aby umożliwić transmisję dla kilkudziesięciu tysięcy osób, sieć Biedronka stworzyła specjalną, zaprojektowaną na potrzeby sieci platformę.

Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka powiedział, że bardzo cieszy się, że żyjemy w czasach, w których możliwa jest organizacja wirtualnych imprez.

Cieszę się, że dzięki nowym technologiom możemy zrealizować prawdopodobnie największe wydarzenie tego typu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Polsce (…) i jednocześnie podziękować naszym pracownikom za ich pracę w minionym roku.

Kolejne benefity

W trakcie imprezy kabaret Ani Mru-Mru zaprezentuje dwa nowe skecze. Na scenie wystąpi m.in. producent muzyczny i kompozytor Adam Sztaba, który wspólnie z pracownikami Biedronki oraz Beatą Kozidrak przygotował wspaniały teledysk. Artystka oraz zatrudnieni w Biedronce wykonali razem piosenkę Bajmu pt: „Biała Armia”.

W ostatnim czasie Biedronka robi co może, aby zmotywować swoich pracowników do efektywnej pracy. Pod koniec roku zatrudnieni otrzymali rabaty do 1 000 zł na zakupy w sieci. Oprócz tego, firma przyznała im nagrodę roczną im. Elisio Alexandre Soares dos Santos w wysokości 2 300 zł brutto. Był to najwyższy dodatek w historii firmy.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować