×

Ujawniono szokujące nagranie z zatrzymania Ilony Felicjańskiej. Próbowała zdemolować radiowóz

Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana przebywali w amerykańskim areszcie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej. Nagranie z ich zatrzymania przez policjantów z Florydy trafiło do sieci. Jest szokujące!

nagranie z zatrzymania Felicjańskiej
Instagram

Felicjańska w amerykańskim areszcie

18 grudnia 2019 r. Ilona Felicjańska wraz z mężem Paulem Montaną zostali zatrzymani na Florydzie przez policję. Powodem miało być naruszenie nietykalności cielesnej przez „dotknięcie lub uderzenie”.

W areszcie mieli przebywać do rozprawy sądowej, tj. do 9 stycznia. Jednak dzięki przyjaciołom, którzy wpłacili za nich kaucję wyszli już na wolność.

Fakt dotarł do raportu policyjnego z tej feralnej nocy. Wynika z niego, że funkcjonariuszy wezwał… mąż polskiej modelki!

Ja, funkcjonariusz Waite, zostałem wysłany do hotelu Southernmost Inn na ulicy Duval 525 w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Po przyjeździe spotkałem się z Paulem Montaną, który powiedział mi, że pobiła go żona

Z kolei, jak podaje Super Express, Paul zeznał, że Ilona ugryzła go w nogę i biła po głowie, a on oddał jej uderzeniem w twarz.

nagranie z zatrzymania Felicjańskiej
Instagram

To umocniło ich miłość

Pomyli się ten, kto będzie uważał, że Felicjańska ma z tego powodu żal do męża. Jak deklaruje w mediach społecznościowych, jej miłość jest jeszcze większa.

Niedawno napisała na swoim profilu na Instagramie:

[…] kocham życie jeszcze bardziej. I jeszcze bardziej kocham Ciebie @paulmontana.life i dziękuje za Twoja cudowna miłość ❤️

W innym poście:

„Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo niczym cztery pory roku.” ~ SunTzu

nagranie z zatrzymania Felicjańskiej
Instagram

Nagranie z zatrzymania Felicjańskiej i jej męża

Dziennikarze Super Expressu dotarli również do nagrania z zatrzymania modelki i jej męża. Widać na nim nie tylko moment zakucia Felicjańskiej w kajdanki, ale cały przebieg rozmowy funkcjonariusza z nią i Paulem. Mężczyzna na filmie potwierdza, że został zaatakowany przez żonę i że sam chce zostać aresztowany.

Z Iloną policjant musiał porozumiewać się za pomocą translatora. Powiedziała, że przyjechała do Stanów Zjednoczonych w celach turystycznych i nie wie skąd u męża ślady po ugryzieniach.

Ostatecznie małżonkowie zostają zatrzymani i przewiezieni do komisariatu. Na policyjnym nagraniu widać też, że Felicjańska ma problem z opuszczeniem radiowozu, a zdenerwowany policjant mówi do niej: „Daj mi swoją pie***loną rękę!”.

Wyciągając zapłakaną Ilonę z pojazdu, dodaje, że „zatrzymana próbowała kopać szyby w samochodzie”.

Całe nagranie z zatrzymania Felicjańskiej i jej męża można obejrzeć poniżej:

Źródła: www.se.pl, www.pudelek.pl, www.o2.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij