×

Channing Tatum opublikował na Instagramie nagie zdjęcie. Fani oszaleli

Channing Tatum to ulubieniec wielu kobiet. Popularność zyskał dzięki pierwszej części filmu „Step Up”, ale większość fanek pokochała go po występie w „Magic Mike”, w którym przystojniak był pokazywany głównie bez koszulki. Teraz aktor opublikował zdjęcie, które wywołało wiele gorących emocji.

Channing Tatum przegrywa, wszyscy inni wygrywają

Zakład to zakład, więc przegrany musi pogodzić się z porażką. W tym wypadku Channing Tatum założył się ze swoją partnerką Jessie J. Przegrany w grze w Jengę musiał opublikować na Instagramie zdjęcie wybrane przez wygranego. Na szczęście dla fanek aktora, zwycięstwo odniosła Jessie J.

Instagram

Partnerka aktora nie miała litości

Piosenkarka wybrała zdjęcie, które sama zrobiła Channingowi. Tym sposobem na jego profil trafiła fotografia, na której aktor stoi nago pod prysznicem, zasłaniając okolice intymne rękami.

Rekordy polubień

W pół godziny po opublikowaniu zdjęcia, polubiło je ponad pół miliona internautów. Na ten moment aktor zebrał już ponad 3,3 miliona „serduszek” i przypuszczamy, że to jeszcze nie jest ostateczna liczba.

Komentarzom nie ma końca

Kobiety, które uwielbiają aktora są z całą pewnością wdzięczne Jessie J. za wybór zdjęcia. W komentarzach posypały się komplementy i żarty z przegranej Channinga – nie tylko od fanek, ale także od innych gwiazd, w tym Halle Berry i Olivii Munn:

W grze zawszę będę wspierać Jessie J. Dziękujemy ci Jessica!

Jesteś po prostu niesamowity. Kocham cię Channing!

Myślę, że właśnie zniszczyłeś Internet.

Pięknie opalone kąpielówki!

Niestety, najprawdopodobniej nie możemy się spodziewać kolejnych zdjęć tego typu, ponieważ Tatum we wpisie zaznaczył, że już nigdy nie zagra w Jengę ze swoją partnerką.

Myślicie, że Channing powinien zakładać się częściej?