×

Aktor opublikował w sieci stare zdjęcia Melanii Trump. Jest na nich zupełnie naga

Nie każdy wie, że Melania Trump ma za sobą przeszłość w modelingu. Teraz znalazł się jednak ktoś, kto postanowił o tym przypomnieć i to w dość kontrowersyjny i dosadny sposób. Reżyser i aktor znany chociażby z serialu „Prawo i porządek”, Chris Meloni, zamieścił bowiem na Twitterze kilka zdjęć Pierwszej Damy z przeszłości. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że na opublikowanej fotografii możemy zobaczyć Pierwszą Damę USA nago.

„Skupcie się na tym, co robię, a nie na tym, co noszę”

Kontrowersje wokół ubioru Pierwszej Damy towarzyszą jej już od dawna. Jakiś czas temu postanowiła je skomentować sama Melania Trump odnosząc się do zarzutów w następujący sposób:

Chciałabym, żeby ludzie skupili się na tym, co robię, a nie na tym, co noszę

Reakcja ze strony aktora

Chris Meloni nie mógł przepuścić takiej okazji i zilustrował słowa Melanii kontrowersyjnymi zdjęciami byłej modelki. Pierwsza z nich przedstawia Melanię w samej bieliźnie z pistoletem w ręku. Sprawia w ten sposób wrażenie niezwykle atrakcyjnej, ale również niebezpiecznej kobiety. Na innym, opublikowanym przez aktora zdjęciu, Melania wydaje się być zupełnie naga, co w szczególny sposób zwróciło uwagę internautów.

Fotografie nie wzięły się znikąd

Zdjęcie nagiej Melanie pochodzi z sesji, w których brała udział jeszcze w 1995 roku dla Max Magazine. Była wówczas początkującą modelką. Modelką, która znana była w świecie mody jako Melania Knauss.

Do tej pory o publikacji nagich zdjęć Pierwszej Damy decydowały tabloidy

Istnienie nagich zdjęć Melanii Trump nie jest i nigdy nie było tajemnicą. Nie zmienia to jednak faktu, że dotychczas na ich publikację decydowały się jedynie główne tabloidy. Żadna z osób nie odważyła się zrobić tego prywatnie. Do czasu… Kiedy nagie zdjęcie Pierwszej Damy opublikował Meloni, niemal natychmiast został skrytykowany przez internautów.

Jej przeszłość nie ma nic wspólnego z teraźniejszością

Wiele osób uznało, że poprzednia praca Melanii „nie miała nic wspólnego” z jej obecną rolą jako pierwszej damy. W związku z tymi słowami krytycy pani Trump powinni skupiać się więc na jej działaniach, a nie na jej przeszłości.

To jest naprawdę seksistowskie. Była modelką, to była część jej pracy, żeby fotografować się w ten sposób. To naprawdę niefajne – pokazywać jej zdjęcia z pracy, jakby były odbiciem jej prawdziwej osobowości – czytamy w jednym z komentarzy, które cieszył się ogromnym poparciem

„Michelle Obama, wróć”

Wśród komentarzy nie zabrakło również treści krytykujących za hipokryzję nie tylko Melanie, ale także republikanów, którzy postanowili wystawić jej męża jako kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Inni z kolei chcą, aby Michelle Obama wrócił i ponownie pełnił funkcję prezydenta.

Sama sobie na to zasłużyła

Byli też tacy, którzy uznali skrytykowanie Pierwszej Damy za słuszne. Twierdzą oni bowiem, że pani Trump niewiele zrobiła, aby zdobyć sobie szacunek opinii publicznej podczas trwania prezydentury jej męża.

Gdyby robiła COŚ, nie byłaby zmuszona skupiać się na tym, co nosi – napisał jeden z użytkowników Twittera

Jak widać zdjęcia opublikowane przez aktora mocno podzieliło internautów. A Ty po czyjej stronie jesteś? Czy historia Melanii Trump powinna mieć jakiś wpływ na jej aktualne życie? A może po prostu wypadałoby zapomnieć o tym, co było kiedyś i żyć teraźniejszością? Czekamy na Wasze komentarze.

Może Cię zainteresować

zamknij