×

Rodzice zrobią wszystko żeby pomóc swoim dzieciom. Jednak dla niektórych, wszystko znaczy trochę więcej niż dla innych. Poznajcie Jane, która wspiera swoją córkę bezwarunkowo i pomaga jej w dość niecodziennej pracy.

Potrzebowała lepszej pracy

Beth Spiby z Anglii, pracowała w sklepie z pamiątkami. Co roku wyjeżdżała za granicę, żeby trochę sobie dorobić. Wszystko to do momentu, w którym koleżanka powiedziała jej ile może dostać za sprzedawanie swoich zdjęć online. 22-latka była zachwycona, ale zorientowała się, że przecież ktoś musi robić jej zdjęcia. Poprosiła swoją mamę.

Pomocna mama

Od tamtej pory, Jane codziennie pomagała córce w robieniu bardzo odważnych zdjęć i nagrywaniu filmików, na których Beth często pozuje w samej bieliźnie albo nago. O sytuacji opowiedziała 22-latka:

Gdy zaczęłam, robiła je codziennie. Kiedy tylko potrzebuje jakiegoś dodatkowego zdjęcia, zawsze jest chętna, żeby wyjąć aparat i pstryknąć kilka fotek. Oczywiście nie fotografuje zbyt odważnych rzeczy, bo to byłoby przekraczenie pewnych granic. Najczęściej robimy zdjęcia w bieliźnie.

Od KFC do nagich zdjęć

22-latka po raz pierwszy stała się rozpoznawalna, kiedy wystąpiła w dokumencie o sieci restauracji KFC „Billion Dollar Chicken Shop”. Wtedy pojawili się jej pierwsi fani, a ona zaczęła wrzucać do Internetu zdjęcia topless, ale dalej pracowała w sklepie z pamiątkami.

Koleżanka powiedziała jej o „Only Fans” – stronie, na której każdy może stworzyć konto, które fani mogą zasubskrybować za odpowiednią opłatą. Beth zarejestrowała się na stronie w 2017 roku i po trzech tygodniach miała już 900 subskrybentów.

Ostatnio Beth zatrudniła profesjonalnego fotografa i asystentkę, która wrzuca zdjęcia do sieci. Ale dalej polega na mamie, kiedy nagle okaże się, że musi mieć nowe zdjęcie. Jak zaznacza:

Na początku wszystkie zdjęcia robiła tylko moja mama – nawet te najbardziej sprośne. Były tym odważniejsze, im lepiej czułam się robiąc zdjęcia. Moja rodzina i przyjaciele kochają wszystko co robię. Dopóki nie robię tego za darmo, nikt nie ma nic przeciwko. Wiedzą, że to ja kontroluje swoją pracę i to co wrzucam, więc wszyscy są nastawieni pozytywnie.

Wielka kasa

Beth ma teraz ponad 1 tys obserwatorów. Każdy z nich płaci miesięcznie 12£, około 60 zł. To oznacza, że miesięcznie zarabia ponad 11 tys £, czyli około 60 tys zł.

Dzięki sprzedawaniu zdjęć, może pozwolić sobie na wynajmowanie domu z czterema sypialniami, za blisko 8 tys zł. Beth mówi, że od czasu do czasu spełnia zachcianki niektórych subskrybentów, którzy są w stanie dodatkowo zapłacić za spersonalizowane filmiki:

Mogą do mnie pisać i dawać mi dodatkowe napiwki, jeśli uważają, że na to zasługuję. Mogą też kupować spersonalizowane filmiki. Wtedy jestem całkiem naga i używam zabawek. Od czasu do czasu robię dla nich striptiz. Generalnie wszystko, czego zażyczy sobie klient. Czasem robię filmiki pod prysznicem. Ludzie proszą o najróżniejsze rzeczy. Na przykład niektórzy lubią, kiedy wymawiam ich imię.

Nie tylko zdjęcia i filmy

Poza robieniem zdjęć i nagrywaniem filmików, 22-latka prowadzi stronę, na której oferuje pomoc ludziom w potrzebie. Jak głosi opis „żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi”. Podkreśla, że już dwukrotnie uratowała kogoś przed samobójstwem.

Kolejnym zajęciem, które zabiera Beth mnóstwo czasu są zakupy. Zaznacza, że pewnego dnia kupiła 12 par takich samych butów sportowych. Różniły się tylko kolorem…

Pomoglibyście swojemu dziecku w ten sposób?

Polecane

Może Cię zainteresować