×

Nagie zdjęcia Blanki Lipińskiej. Pisarka nie pozostawiła nic dla wyobraźni

Nagie zdjęcia Blanki Lipińskiej. Czyżby autorka powieści erotycznych chciała poczuć się jak postaci z jej książek? Na Instagramie pojawiły się bardzo odważne zdjęcia pisarki. Reakcje ze strony internautów są skrajne.

Nagie zdjęcia Blanki Lipińskiej

Wakacje marzeń Blanki Lipińskiej dobiegły końca. Pisarka w towarzystwie swojego ukochanego, Alka Barona wypoczywła w ekskluzywnym hotelu w Grecji. Para korzystała z uroku słonecznych dni. Codziennie na instagramowym profilu Blanki mogliśmy podziwiać relacje oraz zdjęcia z wyjazdu. Widać, że Aleksander Baron posiada talent do fotografii, ponieważ zdjęcia są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.   Chociaż początkowo fani Blanki Lipińskiej oraz Alka Barona uważali, że nie uda im się stworzyć udanego związku, to ich romans trwa już od wielu miesięcy. Niedawno celebrytka obchodziła swoje 35. urodziny, a urlop to najlepszy moment na świętowanie. Blanka wspominała nawet, że dostała od ukochanego wyjątkowy prezent. Póki co, nie zdradziła jednak konkretnie o co chodzi. Patrząc na zamieszczone w sieci zdjęcia, wyraźnie widać, że między parą iskrzy. Blanka chętnie sięga po stroje, które odsłaniają większość jej ciała. Tym razem jednak, poszła o krok dalej i … pozowała nago!

nagie zdjęcia Blanki Lipińskiej 3
Instagram

Czy to przyzwoite?

Blanka Lipińska opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak siedzi na leżaku i popija alkohol. Jej ręce oraz nogi są ułożone tak, aby zasłonić najintymniejsze strefy ciała, bowiem pisarka jest całkowicie naga. W opisie zdjęcia Blanka Lipińska napisała:

Miejsce absolutnie magiczne.

Pod postem w krótkim czasie wręcz zaroiło się od komentarzy. Reakcje internautów były bardzo różne. Część chwaliła Blankę za odwagę, ale nie zabrakło też uszczypliwości. Nieprzyjemne komentarze szybko jednak zniknęły z profilu pisarki. Jedna z przychylnych opinii brzmiała:

Trywialnie mówi się, że miłość dodaje blasku kobiecie, ale tutaj ta banalność nabiera sensu. Serio wyglądasz wyjątkowo.

Choć Blanka stwierdziła, że do Polski wróci z kilkoma, dodatkowymi kilogramami, to na zdjęciach trudno dopatrzeć się jakichkolwiek oznak świadczących o tym, że przytyła. Podróż do Grecji to dla Blanki i Barona pierwszy wspólny wyjazd.

nagie zdjęcia Blanki Lipińskiej
Instagram
Fotografie: Instagram, twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij