×

Urban opublikował zdjęcie, jak stoi nago pod prysznicem. „Ciało idalne nie ist…”

Polski dziennikarz, satyryk i polityk, 85-letni Jerzy Urban, znany jest ze swoich „żartów” i kontrowersyjnych wypowiedzi, za które regularnie musi stawiać się w sądzie. Swoim zachowaniem doprowadził do tego, że media głównego nurtu niemal całkowicie zaczęły go ignorować.

Co na to Urban?

Wszystko wskazuje na to, że kompletnie mu to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Daje mu szansę na kolejne, nieprzyjemne żarty i przyzwolenie na wulgarne zachowanie. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że oprócz rzeszy hejterów, zyskał sobie nową grupę fanów, którzy notorycznie oglądają jego nowe vlogi czy wpisy na blogu.

Nagi Jerzy Urban

W miniony piątek Urban opublikował w mediach społecznościowych kolejne, kontrowersyjne zdjęcie. Tym razem zaskoczył nawet swoich najzagorzalszych fanów. Fotografia, która została opublikowana na Facebooku NIE, przedstawia nagiego, pozującego pod prysznicem dziennikarza, który przykrywa miejsce intymne ręcznikiem. Internauci szybko zauważyli, że czysty ręcznik leży na podłodze, podczas gdy Urban zakrywa swojego genitalia tym brudnym.

CIAŁO IDEALNE NIE IST… – napisał pod zdjęciem

Polecane

Może Cię zainteresować