×

Dzieli ich 48 lat, a mimo to są parą. W tym roku wydali już 1,2 mln złotych na podróże

Miłość nie wybiera, a para naszych bohaterów jest tego najlepszym dowodem. Legenda folk-rocka 73-letni Don McLean i 25-letnia modelka Paris Dylan twierdzą, że są dla siebie stworzeni, mimo że dzieli ich 48 lat różnicy wieku. Żadnemu z nich zupełnie to jednak nie przeszkadza. W końcu wiek to tylko liczby, prawda? Jakby tego było mało, oboje lubią prowadzić wystawny tryb życia. Ba, nawet bardzo wystawny, bowiem na zagraniczne wakacje wydali fortunę i to dosłownie.

Na zagraniczne wakacje wydali fortunę

Don i Paris uwielbiają podróżować. Żeby zobrazować Wam jak wielkimi miłośnikami zagranicznych wakacji są, wystarczy wyobrazić sobie, że na wyjazdy w tym roku przeznaczyli już w sumie po przeliczeniu 1,2 miliona złotych. Zwiedzili między innymi Wenecję i Paryż.

W ubiegłym roku odwiedziliśmy 85 miast i w tym roku też tyle samo odwiedzimy – twierdzi Don McLean, wykonawca takich hitów jak „American Pie”

Jak się poznali?

Paris była modelką Playboya. Dom McLean z kolei pracował jako ekspert od mediów społecznościowych. To właśnie dzięki pracy spotkał miłość swojego życia, której pomagał w dokumentowaniu podróży, zakupów, życia prywatnego, jak i zawodowego w mediach społecznościowych.

Znacie pary, które dzieliłaby tak duża różnica wieku?

Polecane

Może Cię zainteresować