×

Na ulicy nigdy nie jesteś sam. Pamiętaj o tym, gdy będziesz chciał sięgnąć po telefon podczas jazdy!

Według danych ONZ w wypadkach samochodowych rocznie ginie 186 300 dzieci. To zatrważająca liczba, która powinna dać kierowcom do myślenia. Warto skupić się na drodze, nie tylko wtedy, gdy wieziesz ze sobą dzieci. Miej oczy szeroko otwarte także, gdy jesteś sam w aucie.

Kampania AT&T pokazuje, ile może się stać na drodze w parę sekund. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii. W filmie na początku widzimy grupkę śmiejących się dziewczynek, które tata jednej z nich zawozi na basen. W międzyczasie jego żona gorączkowo szuka psa, który uciekł.

Ojciec w drodze powrotnej na tylnym siedzeniu samochodu zauważa chłopca, który pojawia się znikąd. Mężczyzna jest lekko przerażony, ale nie daje tego po sobie poznać. Zaczyna rozmawiać z dzieckiem.

Po chwili słychać dźwięk przychodzącego SMS-a. Mężczyzna na niego nie odpowiada, co zaciekawia chłopca, który mówi coś, co wywołuje dreszcze na ciele ojca. W jednej chwili sytuacja przeobraża się w koszmar.

Warto obejrzeć film do końca i podzielić się nim ze znajomymi, aby przypomnieć wszystkim, jak powinno się zachowywać na drodze.

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem!

Może Cię zainteresować

zamknij