×

Podczas seksu na ręce kobiety powstały poważne rany. Kiedy ją zdiagnozowano, było już za późno

Na ręce kobiety powstały poważne rany. Chwile uniesienia i błędna diagnoza lekarzy kosztowały 24-latkę z Birmingham życie.

Na ręce kobiety powstały poważne rany, dlatego zgłosiła się do szpitala

Katie Widdowson zgłosiła się do szpitala z pokaleczonym nadgarstkiem. Lekarze odesłali ją do domu z lekami przeciwbólowymi twierdząc, że to nic groźnego.

Do urazu doszło podczas erotycznych zabaw Katie i jej chłopaka. Dziewczyna dała się przywiązać podczas uprawiania seksu i w ten sposób nabawiła się otarć i skaleczeń na nadgarstku.

Opublikowany przez Hannah Smith Wtorek, 16 lipca 2013

W rzeczywistości Katie nabawiła się martwiczego zapalenia powięzi. Dzień po wizycie w szpitalu dziewczyna nie była w stanie ruszyć ręką.

Nadgarstek zaczął ciemnieć i pojawiło się znacznie więcej pęcherzy. Do 24-latki natychmiast zostało wezwane pogotowie.

Opublikowany przez Nueva Rioja Wtorek, 25 lipca 2017

Karetka zabrała Katie, dziewczyna jednak dostała ataku serca i nastąpił zgon kilka minut po przywiezieniu do szpitala.

Zabójczy wirus szybko rozprzestrzenia się w ciele. Odpowiednia diagnoza i szybka reakcja jednak może pomóc chorej osobie.

Opublikowany przez Jasona Wellingsa Niedziela, 23 lutego 2014

Lekarze zignorowali fatalny stan Katie. Dziewczyna niezwłocznie powinna przejść operację podczas pierwszej wizyty w szpitalu.

Personel nawet nie próbował postawić diagnozy, która mogła uratować dziewczynie życie. Obserwacja i zabieg były kluczowe. Śmierci Katie można było uniknąć.

Opublikowany przez Katie Louise Środa, 28 października 2015

Zaniedbanie lekarzy doprowadziło do śmierci zaledwie 24-letniej dziewczyny. Szpital to miejsce, w którym liczymy na pomoc, niestety, w tym przypadku okazało się inaczej.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij