×

Na czym polega Brama Lwa? To zjawisko astrologiczne ma niezwykłą moc!

Czy wiesz, na czym polega Brama Lwa? To wyjątkowe zjawisko w astrologii wywiera silny wpływ na nasze życie, chociaż często nie jesteśmy tego nawet świadomi. Jest to zasługa niezwykłej konfiguracji Słońca, Ziemi i Syriusza.

Na czym polega Brama Lwa?

Sierpień to miesiąc złotych promieni słonecznych i królewskiego znaku zodiaku. Ale w astrologii ten wyjątkowy miesiąc oznacza coś jeszcze.

Właśnie w tym miesiącu dochodzi do jednego z najpotężniejszych zjawisk w astrologii, związanego właśnie z zodiakalnym Lwem. Brama Lwa to moment, gdy wszechświat otwiera dla nas swoje „trzecie oko”. Gdy na przełomie lipca i sierpnia, Słońce, Ziemia i Syriusz ustawiają się w wyjątkowej konfiguracji, zaczynamy mieć wyjątkowo silny wpływ na nasz los. Ten okres trwa do 22 sierpnia.

Dzieje się tak dlatego, że Słońce w znaku Lwa jednoczy się z najjaśniejszą gwiazdą Syriusz i obdarowuje nas obfitością. W tym okresie uwalniamy swoje emocje i mamy więcej energii, by pozbyć się ograniczeń.

Osiągnij swoje cele dzięki „Bramie Lwa”

Syriusz jest gwiazdą dwukrotnie większą od Słońca. Już starożytni wierzyli, że stanowi on nieocenione źródło energii, zsyła mądrość i wiedzę.

„Brama Lwa” pozwala na symboliczne narodziny tego, co nowe. Jeśli dobrze wykorzystamy ten czas, możemy wprowadzić w naszym życiu pożądane zmiany. W związku z tym, że zjawisko zachodzi w znaku Lwa, daje nam potrzebną siłę i ekspresję, potrzebną do rozpoczęcia kolejnego rozdziału. Ale jak można to wykorzystać w świadomy sposób?

Na czym polega Brama Lwa
Pixabay

Wsłuchaj się w siebie, medytuj i… nie bój się marzyć. Uwierz, że to, czego pragniesz, nie musi pozostawać w sferze marzeń. Nie bój się okazywać emocji, szczególnie wdzięczności. Zwolnij tempo i daj sobie szansę, żeby wsłuchać się w swoje potrzeby.

Doświadczaj, pobądź w swoim towarzystwie. Dbaj o siebie i dużo wypoczywaj. Pozostaw sobie przestrzeń i nie martw się, jeśli wkradnie się do niej niepokój, smutek lub gniew.

Daj sobie szansę, a pod wpływem Bramy Lwa, zainicjujesz upragnione zmiany, które mogą wywrzeć wpływ na resztę Twojego życia.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij