×

Jedna z Godlewskich skończyła szkołę muzyczną. Podkreśla, że umie grać na pianinie i gitarze

Wczoraj pisaliśmy o nowym klipie Godlewskich pt. „Cała noc przed nami”, który właśnie ujrzał światło dzienne. Teraz już wiadomo, że na tym nie koniec. Jedna z sióstr, Małgorzata Godlewska, już zapowiedziała nowe projekty muzyczne. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów dla se.pl, muzyka towarzyszyła jej od zawsze, dlatego chce się w tym kierunku realizować.

Praca nad głosem

Godlewska zaznaczyła, że cały czas pracuje nad głosem. W tym celu już od kilku miesięcy pobiera prywatne lekcje śpiewu.

Ćwiczę swój głos. Uczęszczam na zajęcia wokalne i emisję głosu. Moi nauczyciele coraz częściej mnie chwalą. Głos trzeba ćwiczyć tak jak każdy talent. Nic nie spada z nieba. Wcześniej śpiewałam i kolędowałam tylko w domu

Jeśli o kolędowaniu mowa, to dla przypomnienia udostępniamy kolędę „Jezus Malusieńki” w wykonaniu Małgorzaty:

https://www.youtube.com/watch?v=28QyhNwx3QA

Muzyka towarzyszyła jej od dawna

O tym, że Godlewska z muzyką jest związana od lat, świadczy fakt, że jest absolwentką Szkoły Muzycznej w Malborku w klasie gitary.

Gram na gitarze i pianinie. Skończyłam szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Przez cztery lata uczyłam się grać na gitarze klasycznej i przez dwa lata na pianinie 

Chcielibyście posłuchać, jak Małgorzata gra na gitarze albo pianinie? Kto wie, może będziemy mieli ku temu okazję już w kolejnym utworze sióstr Godlewskich. Póki co nie wiadomo, kiedy będzie miała miejsce premiera kolejnej piosenki.

Może Cię zainteresować

zamknij