×

Maciej Musiał skomentował ciążę swojej serialowej dziewczyny. “Ciekawe czy podobny do mnie”

Olga Kalicka to osoba ceniąca sobie prywatność. Aktorka, która z Maciejem Musiałem gra parę w serialu “Rodzinka.pl”, nie kwapi się do udzielania informacji na temat swojego życia. Ku zdziwieniu fanów, Olga postanowiła zrobić wyjątek. Podzieliła się radosną nowiną. Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Sprawę skomentował sam Musiał.

Swoim błogosławionym stanem aktorka pochwaliła się na Instagramie. Olga przestała także ukrywać swojego obecnego partnera.

Szczególny dzień

Aktorka na ogłoszenie cudownej nowiny nie wybrała przypadkowego dnia. Para wydała oświadczenie 1 września, kiedy to rozpoczyna się rok szkolny.

Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli ?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Związek z Musiałem

Olga i Maciej grają w serialu parę. Przez długi czas łączono ich ze sobą. Sugerowano, że serialowy romans przenieśli na życie prywatne. Pikanterii dodawali sami zainteresowani. Niejednokrotnie wrzucali do sieci dwuznaczna zdjęcia sugerujące, że łączy ich coś więcej. Jak się okazało – nie jest to prawda. Aktorka układa sobie życie z dala od show-biznesu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Wesoły komentarz

Doniesienia o ciąży swojej serialowej dziewczyny skomentował Maciej Musiał. Oczywiście w typowy dla siebie sposób. Na swoim profilu na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym widać, że oboje wrócili do pracy na planie “Rodzinki.pl”. To, co zainteresowało fanów to śmieszny komentarz aktora:

Mimo ciąży, Tomek i Magda wciąż parą! Gratulacje Olga? #ciekaweczypodobnydomnie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Przyłączamy się do gratulacji!

Może Cię zainteresować

zamknij