×

Specjalna promocja w Biedronce. Za każdy gol w meczu Polska-Kolumbia dostaniesz pieniądze!

Tematem numer jeden dzisiejszego dnia w polskich mediach i nie tylko jest mecz Polska-Kolumbia na mistrzostwach świata. Zważywszy na to, że mamy właśnie niedzielę handlową, tę okazję postanowiła wykorzystać sieć sklepów Biedronka, która przygotowała wyjątkowo ciekawą promocje dla swoich klientów. Aby skorzystać z niedzielnej promocji pt. „Dopingujesz i zyskujesz”, wystarczy zrobić zakupy za kwotę powyżej 49 złotych. Pamiętaj, że obowiązuje tylko i wyłącznie dzisiaj, czyli w dniu meczu Polska-Kolumbia!

Warunek skorzystania z promocji

Każdy klient, który zrobi zakupy na kwotę powyżej 49 złotych dostanie bon na kwotę 5 złotych. To jest jednak kwota bazowa, a na tym jednak nie koniec… Kolejne 5 złotych otrzymamy natomiast za każdą bramkę, którą polscy piłkarze strzelą przeciwnikowi w meczu z Kolumbią! Jeżeli podopieczni Nawałki się w tym meczu rozstrzelają i będą trafiać do bramki rywala, dla przykładu zrobią to trzykrotnie, wzbogacimy się więc o 15 zł, a wartość bonu osiągnie 20 zł. Patrząc na warunek, nie da się ukryć, że kibicowanie naszym automatycznie stanie się jeszcze bardziej ekscytujące.

Pomysł na promocję

Nie każdy wie, że sieć sklepów Biedronka, jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski. Akcja ma na celu przyciągnąć klientów do sklepu, ale również zachęcić polskich kibiców do dopingowania naszej drużyny.

Realizacja bonów

Każdy, kto zdecyduje się na wzięcie udziału w promocji, musi spełnić pewien warunek, aby bon na zakupy mógł zostać zrealizowany. W tym celu trzeba przyjść do Biedronki dwukrotnie i wydać łącznie na zakupy co najmniej 148 złotych.

Na tym nie koniec

Jak zwykle w przypadku promocji i tu jest jednak jeden haczyk. Choć każdy zakup na kwotę powyżej 49 złotych premiowany jest bonem, warto jednak pamiętać o tym, że można go wykorzystać jedynie w dniu 2 lipca. Warunkiem w tym przypadku są zakupy na kwotę minimum 99 złotych.

Samobóje nie są brane pod uwagę

Autorzy promocji wykluczają strzelone przez Polskę gole samobójcze, które nie będą naliczały dodatkowych profitów dla klientów Biedronki. W tym przypadku wzięto pod uwagę prawdopodobnie jedyną strzeloną dotychczas przez Polskę bramkę w meczu z Senegalem i to na jej podstawie zastrzegli sobie tego typu przypadki. Wartość bonu podwyższać więc będą jedynie bramki, które zostaną strzelone Kolumbii przez polską reprezentację.

Wyłączone produkty

Jest pewna grupa produktów, która będzie wyłączona z promocji. Zaliczamy do nich artykuły tytoniowe, napoje alkoholowe, doładowania do telefonów i niektóre z produktów dla dzieci. Warto mieć to na uwadze, kiedy będziesz udawać się do Biedronki na niedzielne zakupy.

Życzymy wysokich wygranych i oczywiście miłego kibicowania naszym!

Polecane

Może Cię zainteresować