×

Anna Mucha pokazała zdjęcie w ciąży. Oczekuje trzeciego dziecka?

Mucha pokazała zdjęcie w ciąży. Z okazji Dnia Matki na Instagramie Ani pojawiło się jej zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Wywołało sporo zamieszania i spekulacji, czy aktorka, która świetnie odnalazła się w macierzyństwie, zdecydowała się na trzecie dziecko. Tylko uważni obserwatorzy na pierwszy rzut oka odgadli tajemnicę zdjęcia…

Wszystkie ciąże Anny Muchy

Anna Mucha nigdy nie ukrywała, że w macierzyństwie odkryła swoje powołanie. To było lekkie zaskoczenie, bo wcześniej wytrwale zapewniała, że nie chce mieć dzieci i nigdy się na nie nie zdecyduje.  Po urodzeniu drugiego dziecka w 2014 roku wyznała na swoim blogu:

Mogłabym być w ciąży non stop.

Po opuszczeniu prywatnej kliniki, w której na świat przyszedł jej synek, zamieściła w Internecie podziękowanie dla personelu medycznego, sugerując jednocześnie, że jeśli chodzi o powiększanie rodziny, to zamierza pójść za ciosem:

Jeśli rodzić, to tylko w takim składzie. Oto dream team. Trzecie dziecko również z Wami!

Po drodze trochę się pokomplikowało. Mucha przestała dogadywać się z ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą, co ostatecznie doprowadziło do rozstania. Jako singielka aktorka mocno zbliżyła się do swojego byłego chłopaka, Kuby Wojewódzkiego. Pojawiły się nawet spekulacje, że może coś z tego będzie.

Prezenter od pewnego czasu napomyka, że warto może byłoby przekazać geny dalej, a Mucha z takim entuzjazmem zachodzi w ciąże, że może jakoś się w tej sprawie dogadają… Z czasem okazało się, że Muchę i Wojewódzkiego łączy platoniczna przyjaźń, a aktorka spotyka się z tajemniczym warszawskim biznesmenem.

Mucha pokazała zdjęcie w ciąży

Ostatnio, z okazji Dnia Matki, Ania znów podsyciła plotki na swój temat, zamieszczając na Instagramie swoje zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Dla uważnych obserwatorów polskiego show biznesu tajemnica fotografii wyjaśniła się jeszcze przed przeczytaniem podpisu. Był to kadr z sesji dla Vivy, wykonanej za czasów pierwszej ciąży Muchy. Aktorka zresztą wcale tego nie ukrywa:

Pamiętam, że wtedy tytuł tej okładki @viva_magazyn krzyczał: jaką będzie mamą? Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że te dwie istoty uczynią mnie najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi! I że będę kochać najmocniej! I że to cud i magia ! sens i przywilej! obowiązki i obawy. Ale przede wszystkim ogrom miłości i … moje wszystko !

Wszystkim Mamom życzę spokoju, szczęścia, radości, spełnienia i działającego zamka w drzwiach od toalety.

W odpowiedzi posypały się pełne zrozumienia komentarze innych mam:

Nie no Anka z tym zamkiem trafiłaś w sedno

Z tą toaletą to aż do wyprowadzki dzieci

Ooo ooo ooo tevn zamek najważniejszy, serio

U mnie ten zamek już potrafią otworzyć od zewnątrz

A u Was jak jest z tym zamkiem od toalety?

 

 

Źródła: pikio.pl, www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować