MrKryha i wyzwanie z Biedronki. Czy da się przeżyć dzień za 5 zł?

  MrKryha i wyzwanie z Biedronki. Czy da się przeżyć dzień za 5 zł?

  Vloger MrKryha sprawdził, czy da się przeżyć, robiąc zakupy w Biedronce za 5 złotych.
  Vloger MrKryha sprawdził, czy da się przeżyć, robiąc zakupy w Biedronce za 5 złotych.
  Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok
  15.03.2024 10:14

  MrKryha, znany w świecie YouTube'a i TikToka, podjął się wyjątkowego eksperymentu. Zdecydował się zbadać możliwość przetrwania dnia za jedynie pięć złotych, dokonując zakupów spożywczych w sieci sklepów Biedronka. Wyniki jego przedsięwzięcia okazały się niespodziewanie udane.

  Wśród twórców kulinarnych na polskiej scenie vlogerskiej, MrKryha zajmuje czołowe miejsce. Jego wideo przyciągają uwagę szerokiej publiczności, szczególnie na platformie TikTok, gdzie jego treści zdobyły już prawie 23 miliony polubień.

  Niedawno znany wideo twórca zmierzył się z oryginalnym wyzwaniem. Postanowił sprawdzić, czy możliwe jest zorganizowanie pełnowartościowych zakupów żywnościowych w Biedronce, nie wydając więcej niż 5 złotych. Co więcej, z zakupionych artykułów było przygotować trzy posiłki: śniadanie, obiad oraz kolację.

  Więcej informacji można znaleźć poniżej w materiale wideo

  Vloger zadbał o to, aby przygotowane przez niego posiłki z artykułów za niespełna 5 złotych, były różnorodne. Początkowo, udał się do działu z owocami i warzywami, gdzie zakupił dwa kawałki marchwi i jedno jabłko. Następnie skierował się do sekcji z towarami o krótkim terminie przydatności do spożycia i niższej cenie, co pozwoliło mu nabyć twaróg za połowę jego ceny - zapłacił tylko 1,70 zł.

  Do zakupów MrKryhy dołączyła również zupka chińska o smaku kurczaka za 1,19 zł. Dodatkowo, twórca skorzystał z tradycyjnego stoiska z nabiałem, gdzie nabył cztery plastry sera żółtego w cenie złotówki. Końcowy zakup to dwie kajzerki po 33 grosze każda. Całkowity koszt zakupów wyniósł więc 4,73 zł.

  Wykwintne trzy posiłki przygotowane przez MrKryhę to:

  • Na śniadanie: dwie połówki kajzerki z plasterkiem sera i keczupem, połowa bloku twarogu, deser - połówka jabłka;
  • Obiad zawierał: zupkę chińską z dodatkiem ugotowanej marchwi;
  • A na kolację: reszta twarogu z cynamonem, reszta jabłka, pół kajzerki z serem i keczupem, druga część kajzerki z twarogiem

  MrKryha zauważa, że przeżycie dnia dysponując kwotą 5 złotych okazuje się być łatwiejsze, niż mogłoby się to wydawać w 2024 r. Jak podkreśla, "luksusów tu nie ma", ale osoby nie mające dużych wymagań, z pewnością sobie poradzą.

  Źródło artykułu:o2pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także