×

Jechał motorem z 11-letnim synem. Na prostej drodze zderzyli się z samochodem osobowym

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę w okolicach Skwierzyny. Motocyklista wiózł 11-letniego syna, kiedy zderzyli się z samochodem osobowym. Kierowca jednośladu zginął, a jego syn trafił do szpitala.

Motocyklista wiózł 11-letniego syna

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej między Skwierzyną a Dobrojewem w województwie lubuskim. Motocyklista i jego syn zderzyli się z samochodem osobowym na prostym odcinku. Policjanci nie ustalili jeszcze, dlaczego doszło do wypadku.

wypadek motocyklisty i jego 11-letniego syna

Policja w Międzyrzeczu

Policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratury

Niestety zderzenie miało tragiczne konsekwencje. W rozmowie z TVN24, o wypadku opowiedziała asp. Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu:

Niestety kierowca motocykla zmarł, a przewożony przez niego pasażer, 11-letni syn został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gorzowie. Pojazdy są zniszczone, motocykl niemal doszczętnie, bardzo źle to wygląda. Trudno w tym momencie powiedzieć, co było przyczyną, trwają czynności

Ranny 11-latek trafił do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim z urazami miednicy i głowy. Obrażenia odniósł także kierujący samochodem osobowym.

Może Cię zainteresować

zamknij