×

Morderstwo w podróży poślubnej! Ciężarna 33-latka zginęła na oczach synka

Morderstwo w podróży poślubnej do Rezerwatu Hluleka w RPA. Zginęła Karen Turner, która wybrała się tam z mężem i 23-miesięcznym synem. Rodzina została napadnięta przez bandytów. Kobiety nie udało się uratować. Była w trzecim miesiącu ciąży… A zaledwie dzień wcześniej wzięła ślub z Matthew.

Tragiczna podróż poślubna

33-letnia Karen Turner, nauczycielka w szkole podstawowej w Undenbergu w Republice Afryki, wybrała się z mężem Matthew i 23-miesięcznym synem do Rezerwatu Hluleka. Miała to być ich podróż poślubna, a zarazem prezent urodzinowy dla Karen, oczekującej właśnie drugiego dziecka. Była bowiem w trzecim miesiącu ciąży.

Państwo Turner wybrali się do rezerwatu ze znajomymi. Zatrzymali się w domkach kempingowych. W nocy do domku Karen i Matthew wtargnęli bandyci z nożami. Matthew, ugodzony w brzuch, szamotał się z bandytami, próbując ochronić żonę. Nie udało się. Karen zmarła na miejscu.

W napadzie nie ucierpiało dziecko Turnerów, 23-miesięczny chłopiec. Śpiących w sąsiednich domkach znajomych obudziły krzyki. Zerwali się, by sprawdzić, co się stało. Niewykluczone, że właśnie ich interwencja uratowała życie synkowi Turnerów.

Makabryczna zbrodnia

Jak wspominają świadkowie zdarzenia, Matthew wyszedł z domku trzymając się za krwawiący brzuch. Wnętrze domku zostało wywrócone do góry nogami, ale nic nie zginęło.

Mąż zamordowanej kobiety został przewieziony do szpitala w Pietermaritzburg i poddany operacji. Policja prowadząca śledztwo oświadczyła, że nie ma żadnych podejrzanych. Jednak ranny mężczyzna po odzyskaniu świadomości zapewnił, że jest w stanie rozpoznać sprawców.

Morderstwo w podróży poślubnej

Mąż Karen w rozmowie z bratem żony ujawnił przebieg tragicznych wydarzeń:

Przypomniał sobie, że obudziło go dźgnięcie w brzuch. Po jego stronie łóżka stał mężczyzna i zadawał mu ciosy nożem, a po drugiej stronie łóżka drugi napastnik dźgał moją siostrę. Matthew udało się go złapać. Walka rozegrała się na schodach. Potem już nic nie pamięta.

Zaledwie dzień wcześniej Karen i Matthew wzięli ślub. Urlop w Rezerwacie Hluleka miał być ich podróżą poślubną…

Źródła: www.thesun.co.uk, www.msn.com, life.shared.com
Fotografie: TheSun (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować