×

„Nikt nie powinien chować swojego dziecka”. Ciało 11-latki znaleziono za domem ciotki

Ciało zaginionej 11-latki odnaleziono w Mount Vernon, za domem jej ciotki. W związku ze śmiercią Amber policja w Alabamie aresztowała 33-latka. Śledczy nie mają wątpliwości, że dziewczynka padła ofiarą morderstwa.

Policja od razu znalazła winnego

Aresztowany Christopher Wayne Madison był sąsiadem ciotki Amber. Jej ciało znaleziono w odległości 200 metrów od jego domu. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci 11-latki było uduszenie. Do tej pory policja nie ujawniła więcej szczegółów dotyczących tej zbrodni.

Jak na konferencji prasowej zaznaczył miejscowy szeryf, skazanie winnego i uzyskanie sprawiedliwości dla Amber, jest zbyt ważne, żeby ujawniać opinii publicznej informacje, które mogą zagrozić śledztwu.

Christopher Wayne Madison, materiały policyjne

Szukało jej całe miasto

Amber Barnett zaginęła około godziny 18:00 w piątek. W poszukiwaniach poza policją, uczestniczyła cała społeczność Mount Vernon. Ciało odnaleziono następnego dnia o godzinie 6:30.

Jej matka w poście na Facebooku napisała, że aresztowany 33-latek przebywał w domu ciotki Amber w momencie jej zaginięcia. W tym samym czasie ciotka dziewczynki miała wyjść na chwilę z domu, aby zrobić zakupy. Zbrodnia wstrząsnęła całą miejscową społecznością. Matka dziewczynki jest zdruzgotana:

Nikt nie powinien chować swojego 11-letniego dziecka. Nikt nie powinien jej skrzywdzić

Polecane

Może Cię zainteresować