×

Ciało 19-letniej striptizerki wyrzucone z 12. piętra. Znalazły ją dzieci

Brutalne morderstwo 19-letniej striptizerki wstrząsnęło Rosją. Zwyrodnialec zabił dziewczynę, po czym wyrzucił jej poćwiartowane zwłoki z 12. piętra. Jej ciało zatrzymało się na daszku budynku, a głowa poleciała na ziemię i upadła kilka metrów dalej. Znalazły ją bawiące się przed blokiem dzieci.

Morderstwo 19-letniej striptizerki

Do makabrycznej zbrodni doszło w niedzielę, 6 października, na jednym z osiedli w Czycie, w południowej Syberii, niedaleko granicy z Mongolią. Dzieci bawiące się feralnego dnia przed blokiem widziały coś, co pozostanie w ich pamięci do końca życia. Na ich oczach morderca wyrzucił zwłoki 19-latki przez okno z 12 piętra wieżowca. Jednym ze świadków jest 15-letni Igor Shalaev:

To była najstraszniejsza rzecz w moim życiu. To ja i moi znajomi znaleźliśmy części ciała. Najpierw przez okno wyleciały ciuchy. Całe były pokryte krwią. Później przez okno wyleciała głowa. Nadal jestem przerażony

Kiedy na miejsce przyjechały służby, oczom funkcjonariuszy ukazał się przerażający obraz. Części ciała, w tym głowa 19-latki, leżały na ziemi przed 15-piętrowym wieżowcem przy ulicy Bogomjagkowa. Niektóre szczątki zatrzymały się na daszku klatki schodowej. To widok, który niestety na stałe wyryje się w pamięci dzieci.

Policja aresztowała podejrzanego o morderstwo 19-letniej striptizerki

Policjanci natychmiast ruszyli do mieszkania, z którego ktoś wyrzucił ciało dziewczyny. Początkowo nie mogli dostać się do środka, ale wyważyli drzwi i aresztowali 38-latka, który wynajmował lokal. Śledczy podejrzewają, że to właśnie on zamordował 19-latkę, ale póki co, mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Na razie policjanci nie ujawniają, w jaki sposób zginęła dziewczyna. Dla dobra śledztwa prokuratura nie chce informować o szczegółach zbrodni. Rzecznik prokuratury wydał oświadczenie, ale przekazał jedynie, że policjanci pracowali na miejscu przez wiele godzin i że planowane jest przesłuchanie mieszkańców budynku.

Mieszkańcy Czyty są wstrząśnięci makabryczną zbrodnią

Po sekcji zwłok udało się ustalić, że ofiara, którą media nazywają Elizavetą, to 19-letnia mieszkanka Czyty. Jak stwierdził w rozmowie z mediami jeden z jej przyjaciół, dziewczyna nie miała łatwego życia:

Ona wychowała się w sierocińcu, a teraz mieszkała z babcią. Były bardzo biedne. Teraz nawet nie ma pieniędzy na jej pogrzeb

Żeby jakoś się utrzymać, 19-latka pracowała w klubie Zazhigalka, jako striptizerka. Według lokalnej prasy, Elizaveta miała być w związku z aresztowanym 38-latkiem. Jej przyjaciele są zdruzgotani. Próbują teraz zorganizować zbiórkę, żeby zapewnić jej godny pochówek.

Polecane

Może Cię zainteresować