×

Monika Olejnik pogrążona w żałobie. Odeszła jedna z najbliższych jej osób

Monika Olejnik w żałobie. Zmarła ukochana mama dziennikarki. Chociaż Olejnik rzadko mówiła o swojej mamie publicznie, obie panie były ze sobą bardzo zżyte.

Monika Olejnik w żałobie

Monika Olejnik to znana dziennikarka i osobowość, często będąca obiektem zainteresowania mediów. Jednak dziennikarka niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek.

W sobotę Monika Olejnik opublikowała na Facebooku i Instagramie osobisty post, w którym poinformowała o śmierci ukochanej mamy.

Żegnaj, Mamo

– napisała Olejnik. Dziennikarka dodała również emotikonę złamanego serca.

Kim byli rodzice dziennikarki?

W książce „Resortowe dzieci. Media” opisano pochodzenie wielu znanych osób, w tym pochodzenie Moniki Olejnik. W publikacji opisano między innymi milicyjną karierę Tadeusza Olejnika, który pracował również dla Służby Bezpieczeństwa. Potem dziennikarka prostowała informacje zawarte w książce, tłumacząc, że błędnie opisano funkcje, jakie pełnił jej ojciec.

Tadeusz Olejnik z wykształcenia był historykiem oraz doktorem habilitowanym nauk humanistycznych. Zmarł w 2015 r., dokładnie w dniu swoich 83. urodzin.

O mamie dziennikarki wiadomo zdecydowanie mniej. Jednak panie miały ze sobą naprawdę bliską relację. To po mamie Monika Olejnik odziedziczyła wyczucie stylu i miłość do mody. Gdy paparazzi przyłapali mamę i córkę na wspólnym spacerze, obie panie prezentowały się równie stylowo. Widać było, że świetnie się czują w swoim towarzystwie.

Teraz Monika Olejnik musi pożegnać jedną z najbliższych sobie osób. Przesyłamy wyrazy współczucia.

Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij