Kategorie Inne

27-latka z Teksasu marzy o tym, aby być najgrubszą kobietą na świecie i osiągnąć wagę 450 kg!

Nie ma na świecie kobiety, której pasowałaby jej własna waga. Zawsze chcemy mieć to, czego akurat nie mamy. Na pewno wiele z Was próbowało przeróżnych diet, które miałyby pomóc zrzucić zbędne kilogramy.

Zupełnie inaczej do kwestii kilogramów podchodzi Monica Riley z Fort Worth w Teksasie, która chce być najgrubszą kobietą na świecie. Obecnie waży 315 kilogramów, ale to dla niej zdecydowanie za mało. W realizacji marzeń pomaga jej ukochany chłopak.

Monica Riley (1)

Dzień pary zaczyna i kończy się na karmieniu 27-latki. Codziennie spożywa około 8000 kcal. Monica nie wyobraża sobie, że mogłaby przestać. To jest jej sposób na życie i dzięki temu czuje się spełniona.

Marzy o tym, aby być tak grubą, aby leżeć cały czas i liczyć tylko i wyłącznie na czyjąś pomoc. Razem ze swoim chłopakiem (którego nazwisko przyjęła, mimo że nie są po ślubie) szuka łóżka z wbudowaną toaletą. To byłby kolejny krok w realizacji swoich planów.

Monica Riley (2)

Chcę ważyć 450 kilogramów. Czułabym się wtedy jak królowa, gdyby wszyscy mi usługiwali. Dodatkowo jest to fantazja erotyczna, która nam odpowiada. Dużo o tym rozmawiamy i czujemy, że zmierzamy w dobrym kierunku. Gdy zjem naprawdę spory obiad, to Sid musi pomagać mi się przekręcać, bo sama już nie daję rady.

Monica Riley (3)

Przykładowy szejk, który z wielką chęcią Monica ‚pochłania’ ma 3500 kcal!

Monica Riley (4)

Sama przyznaje, że już ma problemy z tym, aby zadbać o siebie, ale to jeszcze nie jest ten wymarzony efekt.

Monica Riley (5)

Pomimo swoich kontrowersyjnych planów Sid i Monica starają się o dziecko. Tusza kobiety nie jest dla nich problemem. Chcą, aby w wychowaniu dziecka pomagała im niania, która wychodziłaby z maluchem na spacery.

Monica Riley (6)

Ich życie kręci się cały czas wokół jedzenia, co przekłada się na każdą sferę. Monica pracuje bowiem jako fotomodelka. Sid robi jej zdjęcia i umieszcza w Internecie.

Ma tysiące fanów z całego świata, którzy uwielbiają kobiety, noszące rozmiar 13 XL.

Monica Riley (7)

Niektórzy mężczyźni wysyłają jej nawet pieniądze na jedzenie i proszą, aby nagrywała to, jak je. We wszystkim cały czas towarzyszy jej wierny chłopak.

Monica Riley (8)

Im staję się grubsza, tym czuję się bardziej seksowna. Kocham mój wielki i miękki brzuch. Cieszę się także, że mój chłopak mnie wspiera, gotuje i karmi mnie.

Monica Riley (9)

Zastanawiasz się, ile Monica może zjeść w ciągu dnia?

27-latka nie zna umiaru, w 24 godziny zje: 6 paczek ciastek, 6 hot-dogów, dużą miskę płatków śniadaniowych, 4 kanapki z McDonalds’a, 2 cheeseburgery, największą porcję frytek, 30 skrzydełek, makaron z serem, tortille i galon lodów.

Monica Riley (10)

Matka kobiety jest załamana tym, co Monica robi ze swoim życiem. Wie, że nie skończy się to dobrze dla jej zdrowia. Jednak 27-latka mówi, że nic nie jest w stanie ją powstrzymać.

Monica Riley (11)

My mamy nadzieję, że Monica w porę się opamięta i zda sobie sprawę z tego, że jej życie jest więcej warte niż 30 skrzydełek kurczaka…

Monica Riley (12)