Kategorie Inne

8 absurdalnych mitów na temat seksu. Strach pomyśleć, że ktoś w nie kiedyś wierzył

Otóż to wszystko, co zaraz przeczytasz, ktoś kiedyś wymyślił i się do tego stosował. Tak, wiemy jak to brzmi, ale naprawdę ktoś w to wierzył. Miejmy tylko nadzieję, że dziś nikt tak już nie myśli. Udanej lektury 😃

1. Nos i stopy

O tym słyszał chyba każdy z nas – im większy nos i stopy, tym większy temperament mężczyzny i warto przyjrzeć się tym częściom ciała.

2. Temperamentny wąsik

Podobno wąsik świadczy o ognistym temperamencie mężczyzny, ale i… kobiety! Owłosienie w tych miejscach jest oznaką zaburzeń hormonalnych, ale dla niektórych to po prostu dowód na to, że dana osoba wie, jak się zabrać do rzeczy.

3. Usta w kolorze wina

Na pewno naturalnie czerwone usta są bardziej sexy, ale niektórzy są wręcz zdania, że świadczą o tym, że kobieta ma ciągłą ochotę na zbliżenie.

4. Bieganie po schodach

Mój osobisty hit: aby zapobiec ciąży, po stosunku kobieta powinna biegać po schodach, aby grawitacja mogła zadziałać i aby plemniki nie mogły funkcjonować. Naprawdę ktoś na to kiedyś wpadł. Szok!

5. Wielkość członka

Od tego ma zależeć to, ile dzieci będziesz mieć z partnerem. Jeśli mężczyzna ma się czym pochwalić, to będziecie mieć dużo dzieci. Taaak, ktoś w to kiedyś wierzył.

6. Wyznanie miłości

Lepiej odpuścić sobie mężczyznę, który kończy przed Tobą. Oznacza to, że Cię w ogóle nie kocha.

7. Ilość ograniczona

Panowie mają mieć na całe życie tylko 10 litrów spermy, co miałoby oznaczać, że trzeba ją naprawdę oszczędzać. Zabawa z rozwagą 😅

8. Ciężka sprawa

No i kolejny hit: sperma ma mieć bardzo dużo kalorii i panie powinny mieć to na uwadze.