×

Mister Polski został zatrzymany przez policję! Miał posiadać „niedozwolone substancje”

Niezwykłą opowieścią podzielił się Mister Polski Rafał Maślak. W trakcie jednego z najważniejszych momentów życia został aresztowany przez policję! Miał przy sobie „niedozwolone substancje”.

Odpowiadał na pytanie fanów

Rafał oraz Kamila zebrali od fanów pytania i postanowili na nie odpowiedzieć. Na nagraniu opowiadają m.in. o tym, jak się poznali, co było dosyć oryginalną sytuacją. Okazuje się, że to model musiał zabiegać o względy swojej wybranki! To było dla niego spore zaskoczenie, bo biorąc pod uwagę jego wdzięk i zawód, to kobiety ciągle go podrywały.

Małżeństwo Maślaków opowiadało także historię przyjścia na świat ich synka. Internauci mogli usłyszeć, że Rafał był cały czas przy swojej rodzącej ukochanej, jednak w pewnym momencie… wcinał paluszki i oglądał seriale na telewizorze w sali.

Pokazali także swój pierwszy taniec oraz przedstawili liczne problemy, jakie sprawiła im choreografia. Para niezwykle w humorystyczny sposób przedstawiła kilka historii ze swojego życia, choć mały Maksiu nie ułatwiał im zadania. 

Szokujące jednak było wyznanie Rafała, który w trakcie nagrania przyznał, że został aresztowany za „posiadanie niedozwolonych substancji.” Teraz tłumaczy się przed fanami.

Mister Polski aresztowany

W trakcie najważniejszego dnia w życiu Mistera Polski doszło do poważnej komplikacji. Rafał chciał się oświadczyć Kamili przy znajomych i planował to zrobić w trakcie wspólnego wypadu nad morze. Gdy spacerowali nad morzem nagle podszedł do nich patrol policji. W tym czasie model wyrzucił z kieszeni woreczek zawierający biały proszek. Funkcjonariusze zauważyli to i natychmiast podjęli interwencję. Znajomi tłumaczyli, że to na pewno nie jego a jego ukochana zaczęła szlochać. Mężczyznę zabrano do radiowozu.

Jednak całe wydarzenie okazało się… wyjątkowym sposobem na oświadczyny! Wszyscy obecni były wtajemniczeni w plan, oprócz rzecz jasna przyszłej żony modela. Po początkowym stresie i obawie o swojego partnera, Kamila ze łzami radości przyjęła oświadczyny. Para 11 sierpnia 2018 roku wzięła ślub, a 30 marca 2019 roku przyszedł na świat ich maluszek – Maksymilian.

Całość można zobaczyć poniżej:

To jeden z najbardziej oryginalnych sposobów oświadczyn. Czy słyszałaś o bardziej szalonym pomyśle?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube.com, Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować