×

Została wybrana Miss Polski 2017. Jest ładniejsza od ubiegłorocznej zwyciężczyni?

Kolejny, 28. z kolei konkurs Miss Polski 2017 dobiegł końca. Do walki o tytuł „najpiękniejszej” stanęły 24 panie, które zostały wybrane podczas eliminacji regionalnych przeprowadzanych w całym kraju. Tytuł Miss Polski 2017 zdobyła tym razem 18-letnia Kamila Świerc z Opola. Warto zaznaczyć, że najpiękniejsza kobieta w kraju mierzy 178 cm wzrostu i może pochwalić się niemal idealnymi wymiarami: 90/69/96. Zasługiwała na wygraną?

Czym zajmuje się na co dzień ta młoda piękność? Kamila studiuje komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim.

Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym – czytamy na portalu „Plejada”.

Kamila pasjonuje się modą, zakupami i uwielbia podróżować. Jej marzeniem (poza życiem zawodowym) jest założenie i posiadanie szczęśliwej, pełnej miłości rodziny.

Aktywnie udziela się w social mediach, czego dowodem jest jej profil na Instagramie, gdzie życie prywatne dziewczyny śledzi ponad 16 tysięcy osób.

Jakby tego mało, Kamila uwielbia również… śpiewać! Jej cover utworu pt. „Read all about it” obejrzało ponad 11 tysięcy osób. Trzeba przyznać, że drzemie w niej kawał głosu!

Myślisz, że Kamila ma szanse na wielką, nie tylko polską, ale również zagraniczną karierę? Czekamy na Wasze komentarze. My oczywiście trzymamy kciuki za jej dalsze sukcesy!

Może Cię zainteresować

zamknij