10 wskazówek, jak rozkochać w sobie faceta i stworzyć szczęśliwy związek. Nigdy nie zapomnij o nr 9.

Która z nas nie lubi czuć motylków w brzuchu? Chcecie, aby ten stan pozostał na zawsze? Ilekroć się zakochujecie coś nagle nie wychodzi? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak zatrzymać przy sobie mężczyznę i stworzyć naprawdę udany związek. Pamiętaj jednak, że cokolwiek byś nie zrobiła, najważniejsze jest i tak zaufanie!

83d50e4cf0fe85ad4b459b1e9f28ed5cUdostępnij

1. Bądź sobą.

Nic nie wkurza bardziej niż fakt, że spotykasz się z wyobrażaniem danej osoby, a nie prawdziwą kobietą. Nie udawaj nikogo! Niech mężczyzna pokocha Cię taką jaką jesteś. Niech będzie zauroczony Twoimi zaletami, ale także niech zaakceptuje Twoje wady. Poza tym moje drogie Panie – udawanie kogoś innego bywa bardzo męczące. Wiem to. Sprawdziłam.

1Udostępnij

2. Dbaj o swój wygląd.

To nie znaczy, że masz się głodzić i co chwilę kupować nowe ubrania. Zamiast tego, spróbuj czuć się dobrze w swojej skórze – niezależnie od rozmiaru! Każda kobieta może być sexy przy odrobinie starań. Podkreśl swoje największe atuty i pamiętaj, żeby się uśmiechać – to przyciąga mężczyzn!

2Udostępnij

3. Słuchaj.

Tak, może Cię to zdziwi, ale faceci lubią być wysłuchani. Lubią, gdy się im współczuje i… słucha.

3Udostępnij
Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

4. Miej pozytywne nastawienie.

Z mojego doświadczenia wynika, że faceci lubią pogodne i pozytywnie nastawione do życia kobiety. Nie doszukujmy się problemów tam, gdzie ich nie ma, a jeśli się pojawią to po prostu je przejdziecie razem. WE DWOJE! Pamiętaj, żeby szklanka była zawsze do połowy pełna. Pozytywne myślenie pomoże nie tylko Twojej relacji, ale Ty sama poczujesz się lepiej!

4Udostępnij

5. Bądź słodka.

Nie bądź wredna i mściwa – nikt nie lubi takich kobiet! Czasem lepiej wykorzystać nasz urok, zatrzepotać rzęsami i zrobić słodką minkę. Obiecuję Ci, że zdobędziesz jego serce. Kłótnia Ci nie pomoże…

5Udostępnij

6. Flirtuj.

Nigdy nie zapominaj o flirtowaniu! Na początku związku sprawdza się idealnie, ale także w trakcie jego trwania potrafi podsycać ogień namiętności tak, aby nigdy nie zgasł. Bądź sensualną i zmysłową kocicą – to zawsze działa!

6Udostępnij

7. Bądź inna.

Badania nie pozostawiają złudzeń. Większość genów dziedziczymy po babci ze strony matki

Nie staraj się być taka jak wszyscy. Nie upodabniaj się do większości! Nie bój się tego, że jesteś inna. Zaufaj mi, że faceci wolą oryginalność od pospolitych i utartych norm.

7Udostępnij

8. Dbaj o niego.

Stare powiedzenie mówi, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek… Jest w tym wiele prawdy. Spróbuj zaskoczyć go wyszukanym daniem, którego nigdy nie spodziewałby się w domowym zaciszu. Zaskocz sama siebie!

8Udostępnij

9. Daj mu trochę swobody.

Nie sprawdzaj jego telefonu, nie pytaj co chwilę, kto dzwonił i gdzie był. Daj mu odrobinę wolności, a sama zobaczysz, że z biegiem czasu będzie Ci mówić praktycznie wszystko. Niech każde z Was ma czas na swoje pasje i zainteresowania.

9Udostępnij

10. Bądź odrobinę tajemnicza.

Nigdy nie wykładaj kawy na ławę! Nutka tajemniczości sprawi, że mężczyzna będzie Ciebie ciekaw i nigdy nie będzie miał Cię dość. Faceci mimo, że czasem mówią inaczej, lubią polować i gonić króliczka.

10Udostępnij

Zobacz także: