×

Miłosne igraszki w samolocie. Pilot „odleciał” z podopieczną podczas kursu

Oboje „odlecieli” zarówno dosłownie jak i w przenośni, bowiem pozwolili sobie na miłosne igraszki w samolocie. Uczestnikami podniebnych harcy byli instruktor lotu i jego podopieczna, a wszystko wydarzyło się podczas trwania kursu. Kursantka miała przystać na propozycję pilota w zamian za dodatkowe lekcje latania.

Miłosne igraszki w samolocie

Do niecodziennego incydentu doszło w ośrodku szkoleniowym dla pilotów w Sasowie na zachodzie Rosji. 28-letni, żonaty pilot samolotu podczas trwania kursu miał zachęcać swoją kursantkę do zbliżenia podczas jednego z lotów szkoleniowych na pokładzie samolotu Cessna 172.

miłosne igraszki w samolocie
Wikimedia Commons

Podobno początkowo kobieta nie chciała przystać na propozycję. Zmieniła zdanie, kiedy instruktor obiecał jej w zamian dodatkowe lekcje latania. Chwilę później „odlecieli” oboje. 28-latek miał nakręcić seks-taśmę ze swoją kursantką. W końcu taka okazja nie trafia się często – przynajmniej tak nam się wydaje. Jedno jest pewne, oboje zapamiętają ten lot na długo.

miłosne igraszki w samolocie

Pech chciał, że skandal wyszedł na jaw po tym, jak kursantka pokłóciła się z jednym z kolegów z kursu. W ramach zemsty mężczyzna udostępnił nagranie w sieci. Instruktor i jego podopieczna szybko zostali rozpoznani na filmie przez przełożonych. Nie mogły ominąć ich z tego powodu konsekwencje. Oboje zostali wyrzuceni ze szkoły lotnictwa. Ciekawe, co na to żona pilota i czy z perspektywy czasu żałują swojej decyzji? A może było tak wspaniale, że z chęcią powtórzyliby to raz jeszcze, bez względu na konsekwencje?

„Samolot był w trybie autopilota”

Kursantka, która przystała na propozycję instruktora latania, w rozmowie z mediami zwróciła uwagę, że samolot był w trybie autopilota. Ona sama miała natomiast jedynie przytulać i całować się z 28-latkiem. Dodała, że było to jednorazowe zdarzenie. Zdecydowanie było to o jeden raz za dużo.

Źródła: www.o2.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij