×

Przez 20 lat ukrywał przed swoją dziewczyną to, co tak naprawdę robił. Kiedy prawda wyszła na jaw…

Najpiękniejsze historie o miłości bardzo często mają smutny koniec, ale nie w tym przypadku! 30-letni Liang Liang z Chin ponad dwadzieścia lat temu poznał pewną dziewczynkę, która zawróciła mu w głowie. Mimo, że miał zaledwie 9 lat, nie wyobrażał sobie, że spędzi życie z kimś innym.

Był na tyle zdecydowany i świadomy swoich słów, że obiecał sobie, że pewnego dnia oświadczy się swojej ukochanej.

Przez te wszystkie lata nie zapomniał o swoim celu i uparcie do niego dążył. Nie przestał ani przez chwilę kochać wybranki z dziecięcych lat.

milosc z dziecinstwa (1)

Niestety życie nie było dla nich zbyt łaskawe. Ich miłość od samego początku musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami.

Oboje zdecydowali się na studia, ale dostali się na uczelnie w różnych miastach, ale nawet i to nie osłabiło uczucia pary. Jak się później okazało, Liam przez te wszystkie lata zbierał pieniądze na pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej. Ponad 20 lat odkładał na ten cel, aby móc ofiarować swojej wybrance dowód miłości.

milosc z dziecinstwa (2)

Z zebranymi przez te wszystkie lata pieniędzmi 30-latek wszedł do sklepu jubilerskiego. Pracownicy byli w szoku, gdy zobaczyli 150 kg monet!<.h2>

Spędzili ponad pół dnia, aby to wszystko zliczyć. Finalnie okazało się, że Liam zebrał prawie 8 tysięcy złotych! W końcu mógł kupić pierścionek, o którym myślał będąc jeszcze chłopcem. Jego dziewczyna była niesamowicie wzruszona całą tą historią.

milosc z dziecinstwa (3)

Może Cię zainteresować