×

Urodziła bliźniaki. Choć jej brzuch nie wygląda jak kiedyś, nie wstydzi się go pokazywać

Ciąża potrafi zmienić ciało kobiety raz na zawsze. Podczas gdy niektórym paniom to przeszkadza, a co za tym idzie zaczynają wstydzić się swojego ciała, na innych nie robi to kompletnie żadnego wrażenia, a jeszcze inne robią dosłownie wszystko, żeby jak najszybciej doprowadzić swój brzuch do wymarzonej formy.

Szczęśliwa mama

Millie Bartlett to kochająca i szczęśliwa mama bliźniaków. Kobieta od lat prowadzi aktywny tryb życia, co widać po jej profilu na Instagramie. Wygląd kobiety uległ diametralnej zmianie, kiedy zaszła w bliźniaczą ciążę. Targały nią wtedy najróżniejsze uczucia, począwszy od przerażenia i poddenerwowania, a na podekscytowaniu i radosnym oczekiwaniu kończąc.

Jutro moje bliźniaki skończą 3 lata. 3 lata temu byłam bardzo przerażona, niespokojna, podekscytowana, nerwowa, przerażona, niecierpliwa, a zarazem radosna, kiedy czekałam na przyjście moich skarbów – Liam’a i Lillian. Moja ciąża nie była łatwa. Od 22. tygodnia byłam hospitalizowana przez kolejnych 7 tygodni. To był cud, że urodziłam dzieci dokładnie po 37 miesiącach i dwóch dniach ciąży. Patrząc wstecz nie mogę uwierzyć, jak ogromny był mój brzuch. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, jak bardzo zmieni się moje życie, ile miłości napełni moje serce i jak się sprawdzę w roli mamy.

Mimo, że ciąża zmieniła brzuch kobiety raz na zawsze, nie zmienia to faktu, że Millie jest dumną i kochającą siebie, a przede wszystkim swoje pociechy matką. Nie wstydzi się swojego ciała, co widać na zamieszczanych przez nią zdjęciach.

Sportowy tryb życia

Kobieta wciąż prowadzi aktywny tryb życia i doskonale się przy tym bawi. Nieustannie zamieszcza w sieci zdjęcia z kolejnych imprez sportowych, które sprawiają jej masę przyjemności. Potrafi pogodzić codzienne obowiązki z aktywnością sportową dbając jednocześnie o swoje ciało, na które tak często skarżą się świeżo upieczone mamy. Jest prawdziwym dowodem na to, że chcieć znaczy móc.

Miejmy nadzieję, że życie Millie będzie inspiracją dla wielu innych kobiet, które obawiają się ciąży i brzuszka, który po niej zostaje.

Może Cię zainteresować

zamknij