×

Monika Miller rozstała się z narzeczonym. Odkryła jego tajemnicę

Monika Miller znana jest ze swojego bardzo wyrazistego wizerunku. Świetna sylwetka, ostry makijaż i mnóstwo tatuaży – z tego najbardziej kojarzą ją ludzie. Mimo swojego młodego wieku (ma zaledwie 23-lata) modelka przeszła już w swoim życiu bardzo dużo. Niedawno straciła swojego tatę, Leszka Millera, który popełnił samobójstwo. Jej wsparciem i opoką był wtedy narzeczony, z którym miała wziąć ślub. Miała, ponieważ dzisiaj już wiemy, że nie będzie im dane stanąć razem przed ołtarzem. Okazało się bowiem, że jej były już partner jest gejem.

„Upewnij się, czy aby twój wybranek nie gustuje w mężczyznach…”

Modelka postanowiła podzielić się szczegółami rozstania na InstaStories. To tam w dość ironiczny sposób wyjawiła, dlaczego nie jest już ze swoim narzeczonym. Dała przy tym radę innym dziewczynom, które w przyszłości planują wyjść za mąż.

Moja rada dla siebie na rok 2019. Zanim zakochasz się w chłopaku, przyjmiesz jego zaręczyny i zaczniesz planować rodzinę, to upewnij się, czy aby twój wybranek nie gustuje w mężczyznach i po prostu wykorzystuje cię do własnych celów – napisała

Nie zmienia to jednak faktu, że były narzeczony był bardzo lubiany w rodzinie Millerów. Świadczyć może o tym chociażby wcześniejsza wypowiedź dziadka Moniki, Leszka Millera, który oznajmił, że to „bardzo miły, inteligentny i sympatyczny chłopak”. 

Kim był partner Moniki?

Na temat byłego już partnera Moniki Miller mówiono naprawdę niewiele. Wiadomo zaledwie, że był trenerem nauki gry w tenisa. Jak to możliwe? Modelka bardzo ceniła sobie swoją prywatność i nigdy nie chwaliła się wspólnymi zdjęciami ze swoim byłym.

Kto wie, być może już wcześniej miała jakieś podejrzenia. Jak myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij