×

Mieszkanie Lary Gessler robi wrażenie. Jest jasne i bardzo przytulne, ale skromne!

„Zostań w domu” – namawiały wiosną gwiazdy. I coraz chętniej same „zapraszały” fanów do swojego domu, decydując się pokazać swoje prywatne życie. A jak wygląda nowe mieszkanie Lary Gessler i jej partnera? Trzeba przyznać, że jest wyjątkowe. Króluje w nim drewno, a salon przyozdabia niezwykły kilim.

Nowe mieszkanie Lary Gessler

Pod koniec sierpnia Lara Gessler wprowadziła się do nowego mieszkania. Chociaż jako świeżo upieczona mama miała niewiele wolnego czasu, cukierniczka poświęcała go na urządzenie domu. Trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie. Mieszkanie jest skromne, ale bardzo stylowe i wyróżnia się na tle tych, które obserwujemy na co dzień w relacjach instagramowych influencerów.

Mieszkanie zamierzamy meblować prosto, bez większych luksusów

– wyznała kilka miesięcy temu Lara w wywiadzie udzielonym Party.

W mieszkaniu Lary i jej rodziny dominują beżowe i kremowe odcienie. Ale nie brak również typowo kobiecych – złotych oraz różowych akcentów. We wnętrzach króluje drewno i ciekawe dodatki.

Największe wrażenie robi jej salon, w którym znalazła się wygodna kanapa w kolorze pudrowego różu. Ale uwagę przyciąga również to, co znajduje się nad kanapą. To ręcznie tkany kilim, dzięki któremu pomieszczenie nabrało niepowtarzalnego klimatu.

Natomiast antyczne lustro ozdobione złotą ramą optycznie powiększa pomieszczenie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Fani Lary są zachwyceni. Czy słusznie?

Jak Lara urządziła mieszkanie?

Celebrytka dodała w mediach społecznościowych zdjęcia, dzięki którym możemy niemal do każdego pomieszczenia. Widać na nich, że Lara dotrzymała słowa i mieszkanie jest raczej minimalistyczne, pozbawione zbędnego przepychu i luksusu.

Jest jasno, nieco artystycznie i przytulnie. W mieszkaniu zdecydowanie widać kobiecą rękę. Lara najwyraźniej lubi kwiaty i ciekawe, stylowe dodatki.

Wystrój dużego pokoju dość odważnie zaprezentował partner Lary, który jak widać nie ma nic do ukrycia. „Stary bałagan w nowym porządku” – napisał na Instagramie Piotr Szeląg, pokazując wystrój dużego pokoju i jeszcze więcej…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij