×

Jak wygląda mieszkanie Kingi Rusin? Jest luksusowo i nowocześnie

Mieszkanie Kingi Rusin prezentuje się równie elegancko, jak sama dziennikarka. Jak się okazuje, gwiazda osobiście zaprojektowała wnętrze własnego domu. A to robi wrażenie.

Styl, szyk i elegancja ponad wszystko

Chociaż ostatnio Kinga Rusin doczekała się kilku kontrowersji ze swoim udziałem, to jednego nie można jej odmówić – gwiazda potrafi elegancko się ubrać. Chociaż jeszcze kilka lat temu dziennikarka nie zachwycała swoimi stylizacjami, to w końcu udało się jej odnaleźć swój styl i stała się jedną z najlepiej ubranych Polek. Jej sportowo-elegancki look można najczęściej podziwiać w programie „Dzień Dobry TVN”.

Kinga Rusin stawia przede wszystkim na niestandardowe połączenia. Ostatnio pokazała się w sportowych spodniach i szpilkach, czym zachwyciła internautów. Gwiazda łączy ze sobą nawet z pozoru niepasujące do siebie wzory i bawi się trendami. Natomiast na czerwonym dywanie zawsze pokazuje się w eleganckich kreacjach.

Jak się okazuje, taką samą zasadą kieruje się przy urządzaniu wnętrz. 

Mieszkanie Kingi Rusin

W 2011 roku Kinga Rusin wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Viva. Na łamach miesięcznika podzieliła się z czytelnikami wyglądem swojego apartamentu na warszawskim Mokotowie.

Prezenterka TVN często publikuje też zdjęcia na Instagramie ze swojej łazienki. Najczęściej widzimy ją wtedy w eleganckich kreacjach przed ważnymi wyjściami. W środku króluje brąz, przełamany białymi ozdobnymi meblami. Całość wygląda bardzo przytulnie i idealnie nadaje się na relaks po całym dniu pracy.

Jednak pozostałe pomieszczenia utrzymane są w nieco innym stylu. Dziennikarka stawia przede wszystkim na elegancję i minimalizm, dlatego w pokojach przeważa biały odcień ścian. Jasna przestrzeń nigdy nie wychodzi z mody, a na jej tle doskonale prezentują się rodzinne pamiątki. Do tego duże, przejrzyste okna, szerokie kanapy i obowiązkowo kwiaty – oczywiście storczyki.

Jednak najlepszą część w jej mieszkaniu stanowi ogromna biblioteczka. Miłośnicy czytania z pewnością będą zazdrościli Rusin wysokich regałów, na których znajduje się całe mnóstwo książek. Efekt jest wręcz niesamowity. Ponadto wszystkie lektury znajdują się w jednym miejscu tworząc spójną kompozycję.

Największym azylem prezenterki jest niewątpliwie jej sypialnia. Kręte schody prowadzą do pokoju Kingi z wygodnym łóżkiem, ogromną garderobą, fotelem i wanną z widokiem na salon. Tak więc dziennikarka ma niewątpliwie gdzie zregenerować siły na kolejny dzień.

Jak wam się podoba styl Kingi Rusin? Też stawiacie na jasne kolory?

Źródła: www.papilot.pl, viva.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij