×

Jak wygląda mieszkanie Kingi Rusin? Jest luksusowo i nowocześnie

Mieszkanie Kingi Rusin prezentuje się równie elegancko, jak sama dziennikarka. Jak się okazuje, gwiazda osobiście zaprojektowała wnętrze własnego domu. A to robi wrażenie.

Styl, szyk i elegancja ponad wszystko

Chociaż ostatnio Kinga Rusin doczekała się kilku kontrowersji ze swoim udziałem, to jednego nie można jej odmówić – gwiazda potrafi elegancko się ubrać. Chociaż jeszcze kilka lat temu dziennikarka nie zachwycała swoimi stylizacjami, to w końcu udało się jej odnaleźć swój styl i stała się jedną z najlepiej ubranych Polek. Jej sportowo-elegancki look można najczęściej podziwiać w programie „Dzień Dobry TVN”.

Kinga Rusin stawia przede wszystkim na niestandardowe połączenia. Ostatnio pokazała się w sportowych spodniach i szpilkach, czym zachwyciła internautów. Gwiazda łączy ze sobą nawet z pozoru niepasujące do siebie wzory i bawi się trendami. Natomiast na czerwonym dywanie zawsze pokazuje się w eleganckich kreacjach.

Jak się okazuje, taką samą zasadą kieruje się przy urządzaniu wnętrz. 

Instagram

Mieszkanie Kingi Rusin

W 2011 roku Kinga Rusin wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Viva. Na łamach miesięcznika podzieliła się z czytelnikami wyglądem swojego apartamentu na warszawskim Mokotowie.

Prezenterka TVN często publikuje też zdjęcia na Instagramie ze swojej łazienki. Najczęściej widzimy ją wtedy w eleganckich kreacjach przed ważnymi wyjściami. W środku króluje brąz, przełamany białymi ozdobnymi meblami. Całość wygląda bardzo przytulnie i idealnie nadaje się na relaks po całym dniu pracy.

Mieszkanie Kingi Rusin
Instagram

Jednak pozostałe pomieszczenia utrzymane są w nieco innym stylu. Dziennikarka stawia przede wszystkim na elegancję i minimalizm, dlatego w pokojach przeważa biały odcień ścian. Jasna przestrzeń nigdy nie wychodzi z mody, a na jej tle doskonale prezentują się rodzinne pamiątki. Do tego duże, przejrzyste okna, szerokie kanapy i obowiązkowo kwiaty – oczywiście storczyki.

Jednak najlepszą część w jej mieszkaniu stanowi ogromna biblioteczka. Miłośnicy czytania z pewnością będą zazdrościli Rusin wysokich regałów, na których znajduje się całe mnóstwo książek. Efekt jest wręcz niesamowity. Ponadto wszystkie lektury znajdują się w jednym miejscu tworząc spójną kompozycję.

Mieszkanie Kingi Rusin
Instagram

Największym azylem prezenterki jest niewątpliwie jej sypialnia. Kręte schody prowadzą do pokoju Kingi z wygodnym łóżkiem, ogromną garderobą, fotelem i wanną z widokiem na salon. Tak więc dziennikarka ma niewątpliwie gdzie zregenerować siły na kolejny dzień.

Jak wam się podoba styl Kingi Rusin? Też stawiacie na jasne kolory?

Mieszkanie Kingi Rusin
Instagram
Mieszkanie Kingi Rusin
Instagram
Źródła: www.papilot.pl, viva.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij