in

Mama opublikowała zdjęcie swoich sprzątających dzieci. Post zalała fala negatywnych komentarzy

Bycie rodzicem nie jest łatwą sprawą. Szczególnie wiedzą o tym mamy, które na głowie mają nie tylko pracę i wychowanie dzieci, ale także domowe obowiązki.

Doskonale o tym wie Michelle Duggar, która doczekała się aż 19 pociech! Z pewnością nie jest łatwo nadążyć ze wszystkimi obowiązkami.

Publié par Duggar Family Official sur vendredi 17 février 2017

Jednak dzieci w pewnym wieku również powinny mieć własne obowiązki! Jest to nie tylko doskonała nauka, ale także pomoc dla zapracowanej mamy.

#TBT! A snapshot of our family back in 2003. Time sure has flown by!

Publié par Duggar Family Official sur jeudi 4 mai 2017

Chyba nikogo nie dziwi fakt, że pociechy pomagają w pracach domowych. Tak przynajmniej myślała Michelle, gdy publikowała zdjęcie najmłodszych pociech z żartobliwym komentarzem.

Train them young! These little ones love to “help” ;)

Publié par Duggar Family Official sur jeudi 22 juin 2017

„Trzeba je trenować od najmłodszego. Te maluchy uwielbiają „pomagać” ;)” – brzmiał podpis pod zdjęciem

Odpowiedź na zdjęcie okazała się falą krytyki. Czytamy wiele negatywnych komentarzy, że Michelle wykorzystuje dzieci, by zajmowały się obowiązkami domowymi zamiast niej.

Również słowo „trenować” okazało się bardzo nietrafione. Internauci byli oburzeni sformułowaniem i twierdzili, że kobieta odnosi się do dzieci jak do psów.

Publié par Duggar Family Official sur vendredi 9 juin 2017

Niektóre komentarze jednak okazały się bronić Michelle. Nie ma nic dziwnego w tym, że dzieci pomagają w domu, a dobór słów okazał się po prostu bardzo niefortunny.

Wczesna nauka i angażowanie dzieci w domowe prace rozwija w nich poczucie obowiązku, które okazuje się bardzo przydatne w późniejszym życiu, nie tylko w kwestii sprzątania, tak wynika z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Minnesota.

Family time together in the Buckeye state; enjoying some our family favorite food, Cincinnati chili! Yum!

Publié par Duggar Family Official sur vendredi 31 mars 2017

Michelle kocha swoje dzieci i nie miała absolutnie nic złego na myśli. Jest zaskoczona negatywną reakcją i dziwi ją fakt, że niektórzy nie namawiają dzieci do pomocy.

Co do samych dziewczynek na zdjęciach, wyglądają na zachwycone faktem, że mogą pomóc mamie i aktywnie uczestniczyć wykonując obowiązki domowe.

Train them young! These little ones love to “help” ;)

Publié par Duggar Family Official sur jeudi 22 juin 2017

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy krytyka odnośnie postu Michelle jest uzasadniona?

Fotografie: facebook.com, duggarfamily.com