×

Uczestniczka Big Brothera spotkała się z Wiśniewskim. Ich wspólne zdjęcie obiegło sieć

Justyna Żak to jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu „Big Brother”. Zanim jednak przekroczyła próg domu Wielkiego Brata, młoda dziewczyna była już znana w sieci. Juszes, bo taką ma ksywkę, prowadzi kanał na YouTube, gdzie obserwuje ją tysiące osób. Nie inaczej jest na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 75 tys. obserwatorów. Wschodząca gwiazda portalów społecznościowych w końcu postanowiła wykorzystać swoją popularność i otworzyła także własną markę odzieżową.

Praca w klubie i zdjęcie, które zwróciło uwagę internautów

Prowadzenie kanału na YouTube, promocja w mediach społecznościowych i utworzenie własnej marki odzieżowej to nie jedyne zajęcia, która wypełniały życie zawodowe Juszes. Justyna pracowała także w różnych klubach w Białymstoku, czego dowodem jest chociażby jedno ze zdjęć wykonane jeszcze w 2017 roku. Nie jest to zwykłe zdjęcie z imprezy, bowiem Juszes pozuje na nim z samym Michałem Wiśniewskim. Były lider zespołu Ich Troje był wtedy gościem klubu „Coco Havana”, gdzie wcielił się w rolę barmana i obsługiwał imprezowiczów. Okazję wykorzystała Justyna, która zrobiła sobie zdjęcie z gwiazdorem.

Dzisiaj jedno jest pewne. Justyna, która wzięła udział w reality Big Brother, i Michał, który stoi przed swoim czwartym rozwodem w życiu, nie przewidywali, że tak potoczy się dalej ich życie.

Polecane

Może Cię zainteresować