×

Michał Szpak zaśpiewał „Ave Maria” na ślubie przyjaciela. Nagranie bije rekordy popularności

Michał Szpak wystąpił w kościele, gdzie na ślubie swojego przyjaciela, Kamila Czapli, z którym wspólnie lata temu występował w zespole Whiplash, zaśpiewał piękną i słynną pieśń „Ave Maria”. Artysta po raz kolejny udowodnił, że jego głos to bez wątpienia najwyższa półka jeśli chodzi o polską, o ile nie światową scenę muzyczną. Nagranie z kościoła jest tego najlepszym dowodem. Przewiń niżej, aby zobaczyć i usłyszeć, jak Michał Szpak śpiewa „Ave Maria”

Michał Szpak śpiewa „Ave Maria”

Artysta opublikował fragment występu z kościoła w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że z wyjątkowo trudną do zaśpiewania pieśnią poradził sobie wręcz genialnie, czego dowodem są chociażby zamieszczane pod filmikiem komentarze. Komentarze, w których słowom podziwu i uznania nie ma końca.

Fenomenalne wykonanie. Bardzo emocjonalne, bo dla przyjaciela

Wielki talent

Fenomen

To było bezbłędne – piszą fani

https://www.youtube.com/watch?v=VlrohGDSjYs

To nie pierwszy raz

Kiedy cofniemy się nieco w czasie, okaże się, że Michał Szpak już kiedyś zaśpiewał „Ave Maria” w kościele. Dłuższe nagranie pochodzące z 2011 roku, które obejrzało do dziś w sumie ponad 1,2 miliona razy, publikujemy poniżej. Widzicie różnicę między jednym, a drugim wykonaniem?

Może Cię zainteresować

zamknij