×

Michał Szpak jest gejem? Cała prawda o orientacji seksualnej artysty

Lubi damskie ubrania, buty na wysokim obcasie i mocny makijaż. Jego znakiem rozpoznawczym są kręcone, długie włosy. Ze względu na dość ekstrawagancki wizerunek, od lat nie milkną plotki na temat orientacji seksualnej artysty. Czy Michał Szpak jest gejem? Odpowiedź może zaskakiwać.

Mężczyzna w reklamie szamponów Pantene

Michał Szpak wielokrotnie udowodnił, że ma talent wokalny i naprawdę potrafi śpiewać. Jest też bardzo charakterystyczną postacią w polskim show-biznesie. Być może dlatego częściej mówi się o jego zachowaniu i wyglądzie, niż o dokonaniach na scenie muzycznej. Ale artysta się tym nie przejmuje. Od ponad dekady (o Szpaku zrobiło się głośno po występie w programie „X Factor” w 2011 roku) udowadnia, że ma odwagę być sobą.

Ta odwaga zaowocowała niezwykłą współpracą. Michał Szpak od kilku dni reklamuje… szampony Pantene.

Trzeba mieć siłę, żeby być innym

– głosi hasło kampanii.

Szpakowi tej siły odmówić nie można. Mimo wielu przykrych uwag, fali hejtu, krzywdzących opinii, wokalista nie rezygnuje z własnego stylu. Z dumą nosi długie loki, maluje paznokcie, nie stroni od mocnego makijażu i to nie tylko na scenie. Lubi też damskie ciuszki i biżuterię. Ten wizerunek, w połączeniu ze specyficznym stylem bycia sprawił, że do Szpaka przylgnęły różne łatki. Wielu uważa wokalistę za osobę homoseksualną. Ale czy słusznie?

Michał Szpak jest gejem?

Osoba transpłciowa, homoseksualna… — jaka jest prawda o Michale Szpaku? Wokalista powtarza, że nie jest gejem. Co więcej, zdradził, jakie kobiety są w jego typie.

Choć Michał nosi damskie fatałaszki, maluje się, a na scenie zachowuje się jak transwestyta, to zapewnia, że jego wizerunek nie przekłada się na jego seksualność. Nie jestem gejem – powtarza, ale ludzie i tak mu nie wierzą

– zauważono w serwisie WP Gwiazdy.

Ponoć artysta ma słabość do pań czarnoskórych i chciałby mieć dziecko z Afroamerykanką. Jeśli to marzenie się spełni, dziecko na pewno będzie miało imponująco gęste włosy!

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak Michał Szpak zdenerwował fanów w czasie Świąt Wielkiej nocy!

Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij