×

Miała kwadratową twarz i była przerażona. To efekt zabiegu, któremu się poddała

Miała kwadratową twarz, a dziś zachwyca niezwykłą urodą. Ta dziewczyna udowodniła, że w dzisiejszych czasach dla medycyny estetycznej nie ma rzeczy niemożliwych. Jej przemiana z brzydkiego kaczątka w łabędzia robi ogromne wrażenie.

Miała kwadratową twarz

Pochodząca z Australii, Sofia Marroquin zyskała ogólnoświatową sławę po tym, jak opublikowała w serwisie Tik Tok filmik, na którym pokazała efekty zabiegu medycyny estetycznej, który przeszła. 19-latka ponad miesiąc przed opublikowaniem nagrania poddała się modnej kuracji Kybella, polegającej na usunięciu tzw. drugiego podbródka.

Podczas zabiegu lekarz wstrzykuje pod skórę specjalną substancję, która rozbija komórki tłuszczowe. Metoda jest dość skuteczna, ale zdarza się, że po pewnym czasie konieczne jest powtórzenie kuracji. Sofia była przerażona, gdy okazało się, że jej wygląd po zabiegu jest znacznie gorszy niż przed nim.

Jej twarz bardzo spuchła i pojawiły się na niej liczne siniaki przez co jej twarz przybrała kształt kwadratu. Dziewczyna obawiała się, że coś poszło nie tak. Jak relacjonuje Sofia w filmiku opublikowanym na Tik Toku, dopiero po upływie siedmiu tygodni jej podbródek zyskał pożądany kształt, o którym tak bardzo marzyła.

Wysoka cena pięknego wyglądu

W wywiadzie dla prasy, nastolatka wyznała, że tłuszcz w okolicy podbródka i policzków był dla niej utrapieniem. Dopiero poddanie się zabiegowi rozwiązało jej problem.

Zrobiłam zabieg (…), który usuwa tłuszcz z dolnej części twarzy. Ludzie mają tendencję do podwójnego podbródka, ale ja mam go w okolicach policzków. Moje były naprawdę tłuste, zasłaniały moją szczękę, więc zdecydowałam się usunąć ten tłuszcz (…) żeby wyglądały trochę lepiej. To wszystko.

Fani obserwujący dodawane przez Sofię zdjęcia komentowali w żartach, że za sprawą zabiegu twarz dziewczyny przybrała kształt podobny do bohaterów popularnych filmów animowanych jak np. Lord Farquaad („Shrek”) czy Buzz Astral („Toy Story”). Po upływie pewnego czasu, twarz 19-latki wróciła do normalności i teraz dziewczyna może poszczycić się wspaniałym wyglądem.

Obserwujący ją internauci z radością odebrali wiadomość, że Sofia odzyskała już swoją twarz w nowym, dużo lepszym wydaniu.

Udowodniłaś, że cierpliwość popłaca. Co za niesamowity efekt.

Tak się cieszę, dziewczyno! Zaufałaś procesowi i udało się.

Zabiegi medycyny estetycznej w XXI wieku są już czymś całkowicie normalnym, jednak poddając się im należy pamiętać o zachowaniu środków bezpieczeństwa i umiaru. Tego drugiego zdecydowanie zabrakło 22-latce, która aż 15 razy powiększała sobie usta.

Fotografie: Twitter, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować