×

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku boją się seksu. Jest jeden ważny powód!

Czy znak zodiaku może wpływać na życie seksualne? Okazuje się, że tak. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku boją się seksu. Dlaczego?

Seks a znak zodiaku

Miłośnicy astrologii uważają, że istnieje silny związek pomiędzy znakiem zodiaku a seksualnym temperamentem. Ma to wynikać z teorii, że to, jaki mamy znak zodiaku, determinuje nasze cechu charakteru. Wpływa zatem również na erotyczną sferę naszego życia.

Istnieją mężczyźni, dla których seks znajduje się na pierwszym miejscu, znacznie wyżej w hierarchii niż głębokie uczucie. Powszechnie uważa się, że imponującym temperamentem w łóżku wykazuje się zodiakalny Lew, Baran, Skorpion czy Waga. Są jednak i tacy mężczyźni, którym zbliżenie przychodzi z dużą trudnością. O kim mowa?

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku boją się seksu

Astrolodzy wytypowali trzy znaki zodiaku, spod których mężczyźni są bardzo nieśmiali, jeśli chodzi o kwestię zbliżeń. Boją się seksu, ponieważ paraliżuje ich lęk i niepewność – obawiają się, że nie spełnią oczekiwań partnerki.

O jakie znaki zodiaku chodzi?

  • Panna – zodiakalne Panny boją się kompromitacji. Strach jest na tyle paraliżujący, że konsekwentnie unikają wszelkich zbliżeń. Co więcej, Panny boją się nawet rozmów o seksie i unikają tego tematu jak ognia
  • Bliźnięta – w przypadku zodiakalnych Bliźniąt akurat z rozmowami o seksie nie ma większych problemów. Ale na rozmowach się kończy. Panowie spod tego znaku zodiaku lubią zadawać niedyskretne pytania i prowadzić ożywione dyskusje na tematy erotyczne. Ale nierzadko na rozmowach się kończy
  • Ryby – panowie spod tego znaku zodiaku są opanowani i potrafią tłumić emocje. W wielu sytuacjach jest to duży plus, ale w łóżku niekoniecznie – Rybom trudno się przełamać ze względu na duże poczucie wstydu.

Zgadzacie się z tym?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij